Про посічені кінчики.

Звичайно, одна справа, якщо причиною цього буде ваш візит до перукаря річної давності. І зовсім інша - якщо це у вас вже стало постійною неприємністю, з якої навіть не може боротися стрижка.

Ще одна проблема, яка стоїть у ньому ряду - це ламкість локон. Повірте, це набагато неприємніше, та й впоратися з цим явищем набагато складніше тут мало фена.

Перший ворог - перетин

Процес перетину відбувається в результаті кількох причин. Головна з них - це неправильний догляд. Якщо ви будете підстригати кінчики один раз на півтора місяця, то перетин волосся у вас точно почнеться. Для коротких локон, інтервал для підстригання можна збільшити до трьох місяців. Але в тому випадку, якщо ваше волосся довше, ніж 30 см , Поживні речовини не надійдуть до кінців локон у повному обсязі. Перукарі теж відзначають один цікавий факт, що в літній час необхідно регулярно проводити стрижку, тому як сонячні промені завдає шкоди.

В неправильний догляд входить також процедура розчісування за допомогою жорсткого гребінця, до того ж ще його зуби гострі. Сюди ж входить зловживання гарячим феном і електрощіпци.

Крім цього, волосся маю властивість зневоднюється - а це теж причина перетину.
Слід також побоюватися прямих променів сонця, морської води і води з басейну - хлорованої.

Другий ворог - ламкість

Ламкість і їх перетин дуже тісно між собою пов'язані, але при цьому, більш небезпечний симптом - це ламкість. Дерматолог з двадцятирічним стажем, Наталія Головко розповідає, що ламкість має кілька видів. Найбільш травматичним з них є травматична ламкість, яку провокує дратівливий чинник. В цьому випадку, ламкість відбувається майже над самим рівнем коренів. В цьому випадку, перше, що необхідно зробити - це усунути зовнішній подразник, яким можуть бути завивка, груба гребінець, фен, електрощипці і засоби по догляду за волоссям. Дерматолог радить скористатися новою серією Dove Repair Nherapy «Інтенсивне відновлення».
До складу засобів усіх ліній входять масла кокоса і мигдалю, які здатні проникнути всередину волоса, де починається процес відновлення і харчування. Доведено, що масло мигдалю на 78% багато жирними кислотами омега-9, що добре відновлює структуру пошкодженого волосся.
Більш того, ультралегкі масла на поверхні волосся залишають тоненьку плівку, за допомогою якої волосся вологи не втрачає і не ускладнює його.
Ламкість волосся можуть провокувати і внутрішні причини. Наприклад, недолік вітамінів А і Е. В цьому випадку, волосся стає тонкими і будуть обламуватися на однаковій висоті. З цієї ситуації можна гідно вийти, але необхідно переглянути своє меню. У вашому раціоні повинні бути присутніми морква, броколі, капуста. Як десерт - чорна смородина і яблука.
Не забувайте, що природна краса волосся залежить тільки від вас. А в наш час не існує нерозв'язних проблем. Тому дбайливий догляд і правильне поводження з волоссям, дадуть негайний результат!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!