Професійний догляд за шкірою обличчя на косметиці нового покоління KOKO dermaviduals (Німеччина).

Комплексне очищення обличчя - основний етап косметичного догляду. Очищення повинно проводитися ретельно і щадне. Спеціаліст завжди підбирає індивідуальний комплекс процедур відповідно до стану вашої шкіри. До комплексу входять кілька етапів:

1. поверхневе очищення
2. ексфоліація - розчинення, а також видалення перших клітин за допомогою препаратів професійної лінії KOKO dermaviduals.
3. Лікувальний масаж - покращує циркуляцію і розсмоктує ущільнення.
4. Механічне очищення - видалення новоутворень на шкірі обличчя.
5. Маска - станом і типом шкіри. Вони впливають як загоюють і протизапальні засоби, покращують зовнішній вигляд шкіри.

пілінги

Слово пілінг перекладається як «сильно шкребти» або «ошкурівать». Тут йдеться про видалення верхнього ороговілого шару шкіри.

Що уповільнює старіння шкіри?

Помітне поліпшення стану старіючої шкіри можна домогтися, застосовуючи стимулюючі препарати, які дозволяють уповільнити вікові зміни.

У препаратах KOKO dermaviduals використовують найрізноманітніші інгредієнти, які активізують обмінний процес клітин шкіри. Це молочна і гліколева кислота, королівське желе, Ретинол, екстракти Ехінацеї і алое, фітоестрогени.

Молочна і гліколева кислоти - це основні компоненти «Активного Альфа-крему". При регулярному застосуванні даного препарату, ви досягнете виражений омолоджуючий ефект. Це пов'язано з біологічним впливом кислот на ті процеси, які відбуваються в шкірі, що дозволяє збільшити швидкість відновлення епідермісу. Шкіра стає більш пружною, світлої, еластичною, розгладжується, стає свіжіше і молодше.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!