Програма косметичного мінімуму

Після того, як ви змажете свою шию кремом, необхідно виконати тонізуючий масаж, завдяки якому ваша шкіра стане більш пружною і підтягнутою.

1. Сядьте прямо, опустіть плечі, підніміть голову і трошки відкиньте назад. Притисніть долоні до бічних поверхонь і, не натискаючи, м'яко почніть її гладити від кутів нижньої щелепи до ключиць. Проведіть легкими рухами, натискаючи трошки ребрами долонь поперек шийних м'язів.
2. Тепер приступаємо до розминання шкіри. Для цього вам потрібно обхопити шию таким чином, щоб великий палець виявився попереду, а інші звернені до потилиці. Проводьте ритмічні легкі охоплюють рухи пальцями, злегка натискаючи ззаду.
3. Шию і потилицю потрібно починати розтирати зверху вниз, а після в зворотному напрямку.
4. Важливо розім'яти шийну мускулатуру правою рукою на лівій стороні і навпаки. М'яз слід затиснути між подушечками великого пальця і інших чотирьох. Таким чином, необхідно щипковим рухами її масажувати.
5. Опустіть голову, і промассируйте зону кісткового виступу хребта. Трохи нижче знайдіть ще один хребець і ямку під ним. Масаж повторіть. Завершіть процедуру легкими рухами погладжують спереду і ззаду, а також з боків шиї.

Поживний і зволожуючий крем буде краще діяти, якщо після його нанесення провести розслабляючий легкий масаж шиї за рецептом японських косметологів.

1. Натисніть кінчиками середніх пальців на парні точки підключичних ямок. Вважайте до трьох і відпустіть.
2. Погладьте шию вказівним, середнім і безіменними пальцями обох рук. Вгору проведіть тильною стороною, а вниз - подушечками своїх пальців. Так виконайте 5-6 разів.
3. Кінчиком середнього пальця правої руки стимулюйте в місці по центру шиї, в тому місці, де вона переходить в підборіддя . Натиснувши на цю точку, потрібно порахувати до трьох, а після відпустити, трошки почекати і знову повторити.

Шкіра, таким чином, підтягнеться, і вже через 5-6 днів таких процедур почнуть розгладжуватися зморшки.
Вранці, перед умиванням, 20-30 разів сполосніть своє обличчя теплою водою, а після 20-30 разів - холодною водою (15 градусів).

потрібно пам'ятати про гарячих компреси . Накладайте їх на очищену шкіру шиї через день.

1. шматок лляної тканини змочіть гарячою водою, добре відіжміть і потримайте на шиї і обличчі 5 хвилин. Відразу після цього вмийтеся холодною водою.
2. Обтирайте свою шию та обличчя кожен день ватною кулькою, який попередньо змочіть в солоній воді кімнатної температури (1ч.л. на склянку) В цей розчин занурте лляне рушник, зробіть масаж, злегка постукуючи по підборіддю знизу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!