Цей ефективний метод покликаний усувати дефекти шкіри особи і боротися зі старіючої шкірою, який проводиться з використанням г іалуроновой кислоти. Це метод ін'єкційного введення кислоти під шкіру, внаслідок чого відбувається процес регенерації тканин. Гіалуронова кислота видобувається шляхом біотехнологій, введення її під шкіру не доставляє хворобливих відчуттів. У разі якщо Ви боїтеся ін'єкцій, то можете звернутися до фахівців, які проводять биоревитализацию, тобто таку ж процедуру, але без ін'єкцій. Ви повинні бути готові, що процедура біоревіталізації буде коштувати багато, але це через препарату, який використовується при ній (ial system). Для краси Ви повинні бути готові на багато що і чим якісніше препарати , Тим краще для Вас.

Відгуки про биоревитализации дуже позитивні і найчастіше немає ніяких протипоказань. Давайте ж визначимо, чому під шкіру вводиться саме гіалуронова кислота. Отже, вона є складовою міжклітинної речовини в тканинах шкіри, від неї залежить ступінь зволоження шкіри і її пружність. Але з віком кількість цієї кислоти зменшується і тому шкіра втрачає вологу, пружність, здоровий колір і з'являються зморшки. Саме з такими проблемами бореться біоревіталізація . Відразу ж після процедури ефект омолодження буде видно на обличчя, але через тиждень він погіршиться. Але якщо Ви будете регулярно відвідувати косметолога і проводити подібні процедури, то все буде в порядку. Після цієї процедури можуть бути дрібні синці, набряки і болі , Але через кілька днів це все зникне.

Існує кілька видів биоревитализации , Перший вид це профілактична, яка використовується при сухій шкірі, яка починає старіти. Проводиться зазвичай протягом 2-х сеансів раз на місяць для підтримки поживних речовин. Другим видом є лікувальна биоревитализация, яка виробляється при достатніх проблеми на шкірі і є зморшки. Внаслідок цієї процедури концентрація гіалуронової кислоти підвищиться, шкіра стане більш здоровою. І третім видом биоревитализации є лазерна (апаратна) , В ході якої виробляється вплив лазером без хворобливих відчуттів. У процесі цієї процедури кислота рівномірно поширюється по тканинах шкіри
Якщо у Вас знесилена шкіра після хімічних пілінгів та лазерної шліфовки, їй потрібне відновлення після пластичних операцій, вона суха, в'яне і зневоднена або є пігментація, то Вам потрібна биоревитализация .

Протипоказаннями до биоревитализации є наявність алергії на компоненти препарату, аутоімунних захворювань, вагітності та годування груддю, запальних процесів в оброблюваних зонах, гострої герпетичної інфекції, підвищеної схильності до утворення келоїдних рубців, прийому антикоагулянтів, важких хронічних захворювань.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!