Мало хто з нас знають, що холод може по-різному впливати на організм, як приносити погані наслідки, так і бути цілющим . Багато століть тому люди стали обливатися холодною водою і ходити босоніж по снігу для того, щоб омолодитися і поліпшити шкіру,

У нинішній час холод використовується в медичних і косметичних цілях в медичній практиці з назвою кріотерапія .

В ході такої терапії відбувається вплив холодом на організм людини для профілактики та лікування різних захворювань і омолодження.

типи кріотерапії : Загальна, локальна (тобто за місцем), приватна, масаж.

при загальній кріотерапії застосовується кріосауна, під час якої розпорошується рідкий азот, глибокого обмороження не відбувається. При цьому клієнт обов'язково повинен бути оглянутий і проконсультирован у фахівця.

Тривалість загальної кріотерапії близько декількох хвилин, на клієнта надягають бавовняну білизну, рукавиці і шкарпетки з вовни для запобігання обмороження кінцівок. При такій терапії відбувається контраст в температурах. Внаслідок чого стимулюється метаболізм і захисні функції організму, активізується кровопостачання органів . Курс загальної кріотерапії включає в себе близько п'ятнадцяти процедур

Що стосується локальної кріотерапії , То при ній відбувається вплив рідким азотом на певні ділянки тіла, при цьому відмирають тканини, наприклад родимки, бородавки, папіломи, стимулюється сильне звуження кровоносних судин, активізуєтьсярегенерація шкіри, загоюються запалення і рани.

А ось при кріомассажа, станься також локальна дія холодом, при якому, використовується дерев'яна паличка з ваткою, змоченою в рідкому азоті, нею проводять поруч зі шкірою, тим самим стимулюючи метаболізм. Дуже часто криомассаж проводять для омолодження шкіри обличчя або тіла.

Що стосується приватної кріотерапії, то при ній використовується будь-який вид холоду в домашніх умовах, наприклад лід або ж холодна вода. При проведенні такого виду кріотерапії потрібно проконсультуватися з лікарем. У приватну кріотерапії входять крижані обгортання, компреси, холодні душі і ванни, при цьому підвищується тонус м'язів, забирається м'язова втома, знижується набряклість.
Але потрібно бути обережними при лікуванні холодом , все повинно бути в міру.

Якщо у тебе зайву вагу, целюліт, псоріаз, вугрі, безпліддя, себорея, пневмонія, мігрені, безсоння, нервове або фізичне виснаження, бронхіт, екзема та ін., То кріотерапія тобі ідеально підійде. Але якщо у тебе простежуються хронічні захворювання крові або кровоносних судин, запальні процеси, психічні захворювання, відкриті рани, то таку терапію проходити не можна.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!