Процедуры, которые следует выполнить до наступления лета Після закінчення зими і перед настанням теплих днів, важливо ретельно підготуватися до літа.

оновлення шкіри

Перша процедура, яку варто негайно виконати є пілінг. Краще якомога раніше відвідати косметолога для виконання процедури. Коли сонце стане світити яскравіше, то виконувати процедуру буде пізно. Пілінги бувають поверхневими, серединними і глибокими. Глибокі пілінги призначаються за показаннями. До них відносяться шрами, рубці і інші дефекти шкіри. Серединний пілінг зачіпає поверхневий шар шкіри, що призводить до лущення і стимулює клітинне оновлення. Поверхневі не призводять до сильного лущення шкіри, не викликають дискомфорт при нанесенні на шкіру.

Пілінги краще виконувати курсом, але варто розуміти, що чуда від єдиної процедури не трапиться.

Єдиний недолік процедури полягає в тому, що вона не може виконуватися в теплу пору року, оскільки в цей період підвищена активність сонячних променів. Шкіра після процедури дуже тонка, щоб чинити опір дії ультрафіолету. Активна дія сонця підвищує ймовірність появи пігментації.

Для захисту шкіру від негативного сонячного впливу слід використовувати спеціальні сонцезахисні засоби.

Чистка до блиску

Ще однією корисною процедурою є ультразвукова чистка. Це апаратна процедура, яка допомагає позбутися від залишків шкірного сала, пилу, бруду, видаляє ороговілі клітини шкіри і комедони. У порівнянні з іншими методиками впливу процедура має меншу глибиною впливу, повністю безболісна, не викликає роздратування і травми шкіри.

Процедура вважається універсальною і може використовуватися навіть на чутливій шкірі. Очищаючу дію засноване на застосуванні ультразвукових хвиль, які випромінює металева пластина. Крім очищення ультразвук здійснює мікромасаж, зволожує шкіру, стимулює процеси в шкірі.

ін'єкційні методики

Після тривалої зими, морозу, сухості шкіра стає збезводненої, і можуть з'явитися невеликі зморшки. Для пожвавлення і пробудження клітин шкіри вони потребують вітамінний заряд. В такому випадку можна звернутися до процедур мезотерапії і биоревитализации. Процедури в цілому схожі, але мають деякі відмінності. Під час мезотерапії всередину вводяться біологічно активні речовини за допомогою ін'єкцій. Препарати вводяться під шкіру, це і є головна відмінність, від биоревитализации, яка передбачає введення засобів всередину шкіри. Вона покликана поліпшити кровотворення в обраному ділянці і стимулювати вироблення білків молодості.

Відмінність між процедурами полягає у використовуваному речовині. Під час мезотерапії можуть вводитися спеціальні коктейлі з вітамінів, витяжок рослин, а биоревитализация передбачає введення виключно гіалуронової кислоти.

схуднення

Якщо не вийшло привести в порядок фігуру до сезону відкритого одягу, то не потрібно впадати у відчай. Варто почати інтенсивні тренування вже зараз і влітку можна буде надіти міні спідницю. На шляху до ідеального тіла допоможуть спеціальні процедури. Однією з таких є методика масажу R-Sleek. Методика належить до інноваційних. Вплив здійснюється за допомогою декількох рядів роликів, які допомагають досягти бажаних результатів.

За допомогою масажу вдається глибоко і ефективно опрацювати навіть глибокі шари жирових відкладень, що не задіюються під час ручного масажу. Методика не пошкоджує тканини і венозну сітку. Масаж покращує стан при варикозному розширенні вен і допомагає боротися з целюлітом.

При відсутності регулярних занять спортом зменшуються обсяги тіла за рахунок виведення рідини організму і поліпшення обмінних процесів. З її допомогою вдається позбутися від розтяжок.

Для шовкової шкіри

Ще однією необхідною процедурою є епіляція. Процедура передбачає повне видалення небажаної рослинності. Ефект досягається за рахунок руйнування фолікула. Існують наступні види епіляції: лазерна, електро, ЕЛОС, фотоепіляція, ультразвукова, ензимну. Щоб повністю позбавитися від волосся потрібно 10-15 процедур. Це обумовлено тим, що волосся перебувають на різних стадіях росту, тому видалити виходить не всю рослинність.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!