Ми дуже часто судимо людей по їх зовнішності, по зачісці, макіяжу, якості шкіри визначаємо їх вік. Але трапляється так, що визначити вік дуже складно, або від великого кількості зморшок у молодої дівчини або від їх відсутності вже у явно літньої жінки. Визначаємо вік ми по шкірі особи, шиї, зони декольте і рук . Дуже важливими елементами в створенні прекрасного образу і омолодження відіграє правильно підібраний макіяж, зачіска і одяг.

Ми визначаємо вік по якості шкіри , Так як вона втрачає необхідну гнучкість і еластичність, набуває сухість і в'ялість, втрачає тургор і гіалуронову кислоту, які як раз і відповідають за її еластичність і красу. Прискорити процес старіння і втрати краси шкіри можна за допомогою шкідливих звичок, погану екологію, поганий догляд за шкірою, надмірного перебування на сонці, вживанням алкоголю і величезної кількості їжі, спадковість, а також вічно поганий настрій внаслідок постійних стресів .

Вчені з Каліфорнійського університету провели безліч досліджень і експериментів, в ході яких спробували з'ясувати причину наявності величезної кількості зморшок і в'ялості шкіри в однієї маси жінок 30 років і відсутність всіх цих неприємних факторів для іншої маси жінок такого ж віку. Мало, хто міг повірити в достовірність і щирість результатів дослідження, так як вони повалили всіх в шок! Як з'ясувалося, швидше за все старіють ті жінки, які перебувають під постійним стресом, часто впадають в депресії і мають вкрай мінливий настрій. На п'ять років раніше потрібного, з'являються мімічні зморшки, що їх, на жаль, не прикрашає. Все це можна абсолютно логічно пояснити, справа в тому, що жінки, які перебувають у депресії довгий час, мають тенденцію супити і примружуватися. У цих зонах під шкірою відсутні сальні залози, саме тому і з'являються тут перші зморшки. Якщо ж залишити все як є, і далі продовжувати бути в поганому настрої, зморшки поглибиться і збільшаться .

Розгладити зморшки ит можеш за допомогою різних косметичних засобів, але не забувай стежити за якістю косметики. Якщо тобі вже за 35, то використовуй гель для повік. Завдяки йому волога затримується в клітинах, зморшки будуть менш помітними, темні круги і мішки під очима зникнуть.

Від поганого настрою можуть з'явитися і складки на щоках, при цьому потрібно використовувати антивікову серію косметики, в якій є не тільки гель для повік, а й колагеновий серум, до складу якого входить безліч біологічно активних речовин. Використовуй такий крем в комплексі із зволожуючим кремом і як можна частіше і ефективніше доглядай за шкірою, менше нервуй!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!