прищі, які з'являються на нашій шкірі є однією з найбільших проблем в дерматології для нашої молоді в той період, коли у них відбувається статеве дозрівання. Але і люди, які досягли тридцяти років можуть страждати також від появи прищів на їх шкірі обличчя, навіть на спині, плечах і грудях.

Коротко скажу, що все-таки поява всіх прищів на нашій шкірі пов'язано з банальним запаленням або ж із захворюванням сальних залоз, але також ще може бути з порушеннями в їх роботі. Давайте розглянемо декілька причин, чому ж виникають прищів на шкірі.

У підлітковому віці крім статевого дозрівання, прищі можуть з'являтися і через те що шкірі дається недостатньо догляду - забруднення і закупорка пір, дуже рідкісне умивання і на додачу погане очищення. Поява прищів найчастіше зустрічається у власників жирної шкіри на обличчі, в цьому випадку слід дуже ретельно підбирати засоби по догляду за нею.

Умиватися потрібно обов'язково не менше двох разів на день це вранці і ввечері . Для осіб у кого жирна шкіра буде досить корисно умивання з милом. Але пам'ятайте не надто часто, щоб не пересушити шкіру. І найголовніше, постарайтеся ніколи не лягати в ліжко з косметикою на обличчі!

Один раз в тиждень вам потрібно вдаватися до використання скрабу або пілінгу, який допоможе очистити пори вашого обличчя. Після проведення саме такої процедури, не забувайте зволожити шкіру. Є помилкою думку, що жирна шкіра не потребує зволоження. Багатьом відомо, що є основний компонент будь-якого засобу, який призначений для зволоження, шкіра ж постійно виробляє жир, а ось жир і вода знайте це абсолютно різні речі. Застосовуйте після кожного вмивання легкий зволожуючий крем, він буде тільки на користь.

Прищі можуть виникнути на шкірі через неправильного харчування . Не варто зловживати такими продуктами: кава, сир твердий і солодке. Через те що ці продукти дуже часто сприяє більшій появі прищів на вашій шкірі.

Також стежте за своїм психічним станом організму . Так як втома, стреси, нервові збудження, просто загострюють проблемність шкіри.

При використанні величезної кількості декоративної косметики , Яку ви наносите на своє обличчя, може несприятливо відбитися на вашій шкірі. Особливо якщо ж ви цими засобами ще й користуєтеся в спеку. Просто відбувається шалений змішування тонального крему, пилу, поту і пудри і внаслідок чого просто закупорюються пори, і на вашій шкірі з'являються як прищі так ще і чорних крапок.

Ніколи і ні в якому, разі не видавлюйте прищі на своєму обличчі!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!