Гоління є і буде справжнім стресом для нашої шкіри. При гоління шкіра отримує, мікропорізи, тріщини, які потім порушують захисний шар шкіри, потім ми можемо зіткнуться з проблемою врослого волосся, а так само це призводить до занесення бактерій в такі порізи. Так само потрібно звернути увагу на ту косметику яку ми взяли допоміжне для гоління, лосьйони, креми і разменйшіе гелі . Зауважте що всі косметичні засоби що містять спирт, сушать шкіру . Є ще не які нюанси які шкодять шкірі наприклад ментол і камфора так само сприяють пересихання шкіри, а гелі з силіконом, має властивість закупорювати пори. Є ще така важлива річ при неправильному гоління, можна посилити проблему появи прищів і комедонов, мікропорізи після
1. Саме гоління сильно провокує появу прищів, з пошкодження. А також відкриття прищів, пересушування шкіри і перенесення мікроорганізмів.
2. При нанесенні косметичних засобів дивіться який ефект відбувається. Може бути таке що завдавши на суху шкіру якийсь засіб ви викличете роздратування і тільки підсилите ефект прищів.
3. Обережно проходите бритвою за тим самим які прищів постарайтеся їх не зрізати.

Існує кілька способів гоління при прищах :
1. безпечні бритви;
2. електричні бритви.

голитися обов'язково , В незалежності від обраного варіанту починають від зростання волосини. Будьте обережні з голінням в зонах шиї і кадика, так як тут волосся росте в різні боки. Після гоління використовуйте засоби для зволоження і пом'якшення шкіри із загальною кількістю яких є масло жожоба.
Для способу з одноразовими бритвами вам прийдется вдатися до допомоги додаткових коштів таких як: пінки, гелі для гоління і крему і лосьйони після нього. Для цього використовуйте засоби до складу яких входять: алое, вітаміни, мінерали, ромашка.

Що стосовно електробритв тут справа йде, набагато простіше вони не вимагають, додаткових коштів. Але на жаль не всім підходять.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для зручності проведення різних процедур!