Пудра для обличчя.
Пудру для обличчя не обов'язково використовувати кожен день, але для виразного погляду пудра буде яке б містило штрихом для створення загального вигляду.
Пудру можна використовувати як основу для макіяжу, бореться з блиском жирної шкіри. Якщо пудра якісна, то ви зможете відображати світло і поширити його по поверхні шкіри. Як кольорова, так і матова пудра може надати обличчю сяйво і бездоганний колір обличчя. При виборі відтінку пудри необхідно враховувати тон, який буде підходити природного кольору вашого обличчя. Вам потрібно встановити різницю між розсипний і компактною пудрою. Крім того пудру для обличчя потрібно правильно застосовувати .
Європейський колір шкіри, який має рожевий відтінок, буде добре поєднуватися з жовтою пудрою, вона висвітлює шкіру і нейтралізує рум'янець. Якщо колір обличчя блідий або має середній тон, то вам потрібно використовувати золотисто-коричневу пудру. В даному випадку можна використовувати тіні, які повинні бути такого ж кольору, як ваша засмагла шкіра. Якщо ви будете на світлу шкіру наносити темні тіні, то вони будуть брудними.
При азіатської або європейської комбінації кольору шкіри обличчя з жовто-сірим відтінком необхідно використовувати пудру рожевого кольору. Коли шкіра засмагла. Те найкраще використовувати компактну пудру з мідним відтінком.
Якщо у вас Іспанська, індійська, арабська, сталева шкіра , То вона буде добре поєднуватися з лиск пудрою, яка має абрикосовий колір. Цей відтінок добре виглядає і на європейському кольорі особи, яке має веснянки. Щоб обличчя було засмаглим потрібно спробувати пудру темних тонів з помаранчевим відтінком.
Коли у вас чорний або темно-індійський тип шкіри , То він буде добре виглядати з темно-коричневої пудрою, а відтінок може бути бронзовим або мідним. Для того щоб оживити засмагле обличчя, можна використовувати такий засіб як бронзатор.
Коли ви вибираєте відтінки кольору пудри , Не піддавайтеся назвою «напівпрозорі тони», так як вони зараз з'являються в багатьох косметичних продуктах. Пудра для обличчя може мати вільну текстуру або мати компактну форму, що можна назвати портативним способом. Але відмінностей в структурі не буде.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!