Кожна жінка хоче залишатися здоровою, привабливою і мати підтягнуту фігуру. Контроль за станом ваги і фігурою - це щоденна праця, який результатом регулярного виконання фізичних вправ і правильного харчування. Добре, що індустрія краси має в своєму арсеналі достатню кількість коштів для підтримки гарного тіла.

Сучасна косметологія досить різноманітна і налічує велику кількість напрямків. Для боротьби із зайвою вагою можна вдатися до оперативного втручання - ліпосакції. Методика досить ефективна і дає хороший результат, але при цьому вона досить болюча і має достатню кількість протипоказань, включаючи неприємний період реабілітації. Тому далеко не кожна жінка, яка бажає стати власницею розкішного тіла, зважитися на подібну процедуру.

Більшість же жінок шукає для себе більш природні і безболісні методи корекції фігури і варто сказати, що таких методів чимало. Одним з них є радіоліфтінг тіла.

радіоліфтінг - це сучасний метод омолодження тіла та обличчя під час, якого задіють спеціальне обладнання. Незважаючи на те, що для процедури не застосовуються ін'єкційні і оперативні втручання, ефект досить хороший і його можна зіставити з результатом пластичної хірургії.

Методика стимулює природні процеси відновлення клітин і омолодження за рахунок прогрівання радіохвилями.

З віком організм втрачає здатність виробляти природний колаген та еластин. В результаті цього клітинні мембрани стають менш пружними, тому відзначається в'ялість шкірних покривів. При проникненні радіохвилі певної частоти під шкіри, відбувається її нагрівання. Під дією температури відзначається поліпшення кровообігу, обміну речовин, запускаються природні процеси вироблення білків молодості. Нагрівання призводить до потовщення міжклітинних стінок, забезпечуючи потужний ефект ліфтингу. Білки молодості, які починають вироблятися, таким чином, утримують навколо молекул воду, підвищують пружність і еластичність шкіри. Молекули при нагріванні, ущільнюються і стискаються, що забезпечує відновлення тонусу шкіри відразу ж після перших сеансів.

Випромінювання також діє на підшкірно-жирову клітковину. Дія температури 65ºС надає на жирову клітину руйнівну дію. Вміст з них потрапляє в кровотік і виводиться природним шляхом з організму.

До радіочастотномуліфтінгу вдаються з метою омолоджування і корекції фігури. Процедура може виконуватися в період з 35 до 50 років. У рідкісних випадках вона може виконуватися в 25-30 років в профілактичних цілях. Перші результати можна спостерігати вже після 2-3 процедури. Ефект ліфтингу наростає з часом і зберігається протягом декількох років тільки за умови, якщо постійно проводити терапію.

За допомогою радіоліфтінга вдається вирішити такі проблеми:

- зайві жирові відкладення;

- целюліт;

- розтяжки;

- обвисання шкіри;

- втрата колишніх контурів тіла і погіршення якості шкіри з віком або після вагітності.

Головні переваги радіоліфтінговой терапії:

1. Можливість багаторазового виконання процедури, без виникнення звикання.

2. Безболісність.

3. Відсутність періоду реабілітації.

4. Можливість поєднання з іншими процедурами з корекції фігури.

Після закінчення процедури не потрібно ніякої особливий догляд за шкірою. Все що потрібно - це дотримуватися нескладних рекомендації - використовувати зволожуючі засоби, які порекомендує фахівці.

У день виконання процедури варто відмовитися від відвідування сауни, лазні, будь-яких механічних дій на шкіру, активних фізичних вправ. Протягом трьох днів варто забути про сонячних ваннах.

Дотримання методики проведення радіохвилею терапії дозволить добитися стійкого якісного ефекту. Дуже важливо, щоб процедуру виконував кваліфікований фахівець, адже від цього залежить безпека.

Незважаючи на те, що радіоліфтінг є досить безпечною процедурою, вона має певні протипоказання: вагітність, лактація, наявність новоутворень і пошкоджень на шкірі, остеопороз, цукровий діабет, запальні процеси, ниркова недостатність, гіпертонія, критичні дні, порушення в роботі імунної системи, наявність кардіостимулятора.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!