До досить серйозних проблем призводять сині вузли на венах і судинні зірочки, які псують весь зовнішній вигляд наших ніжок. Позбутися від такого дуже поширеного захворювання як варикозне розширення вен можна вдавшись до допомоги різних способів, але самим інвазивний метод все-таки є радиоволновая облітерація.

У цієї процедури є декілька назв: радиоволновая, радіочастотна абляція і радіочастотна облітерація. За допомогою саме цього методу ви зможете досягти дуже хорошого і стійкого косметичного ефекту, при цьому повністю позбутися від всіх судинних зірочок і синюшним вузлів , Які постійно супроводжують варикозне розширення вен.

Метод радіохвильової облітерації зовні можна порівняти з давно вже відомим і зарекомендували себе методом лазерного лікування . І замість лазерного променя на уражені судини впливу, які дає радіохвиля . Частота що регулюється, допомагає контролювати температуру під час всього впливу. Як відомо, що за допомогою лазера відбувається коагуляція, а ось за допомогою радіохвиль вплив проводиться на стінки самих судин. Змінюються білкові сполуки стінок, і тому відбувається блокування уражених судин.

При лікуванні за допомогою радіочастотної облітерації ви винесете ряд переваг. І так цей вид терапії не потрібно після свого проведення тривалого періоду реабілітації. Та й після проведеної процедури клієнту не потрібно перебувати в стаціонарі. Приблизно через дві години ви спокійно вже можете приступити до невідкладних справах, відправившись, додому або ж на роботу.

За тривалістю ця процедура займає не більше ніж сорок хвилин, тому досить часто радіохвильової абляцию називають «хірургією, що проводиться в офісі». Клієнт під час своєї обідньої перерви може пройти подібне лікування і при цьому спокійно встигнути повернутися на своє робоче місце.

Від цієї процедури ви отримуєте відмінний косметичний ефект ще й при мінімальних больових відчуттях, так що це також відноситься до переваг радіохвильової облітерації. Ще метод радіохвильової облітерації використовують і з іншими способами лікування, такими як: склеротерапія, фармакологія.

Цей метод дозволяє багатьом позбутися, від уже наявних проблем, але також він допоможе, і запобігти новим осередки варикозного розширення вен. Так що така технологія в усьому світі визнана однією з малоінвазивних, яка є з усіх існуючих методик.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!