Радиоволновой лифтинг Також є більш радикальні методи з хірургічним втручанням. Вважається, що як апаратна косметологія - це золота середина між використанням препаратів і пластиків. Вона допомагає боротися з проблемною шкірою, забезпечує чудовий результат і не займає багато часу. Одним із затребуваних методів впливу є радіволновой ліфтинг.

Принцип дії апаратів для радіоліфтінга

Професійні апарати для раліоліфтінга досить зручні у використанні і до того ж багатофункціональні. З їх допомогою вдається домогтися омолоджуючого ефекту без хірургічних втручань. Використовуючи цей прилад можна домогтися молодою і красивою шкіри всього за кілька сеансів. Виконуючи ліфтинг особи апарат впливає на шкіру за допомогою раділіфтінгових імпульсів, які позитивно впливають на шкіру стимулюючи клітини і примушуючи їх виробляти білки молодості.

Показання до виконання радіоліфтінга:

- поява перших ознак старіння;

- целюліт;

- зниження тонусу шкіри.

Портативні прилади для радіоліфтінга в більшості випадків мають радіохвильовим дією, великі апарати мають величезний функціоналом і діють за рахунок IPL і радіочастотного струму RF. Такі прилади без праці дозволяють впоратися з як усунення волосся з будь-якої ділянки тіла, повернення молодості шкіри, скорочення кількості зморшок, лікування вугрового висипу і ліквідації судинної сітки на обличчі.

Омолодження за допомогою радіоліфтінга

З віком шкіра втрачає еластичність і свій первісний тонус. За допомогою радіоліфтінга вдається це виправити. Процедуру можна виконувати, якщо шкіра стала обвислий, з'явилися дрібні зморшки, постакне, мімічні зморшки в області носогубного трикутника.

Радіохвильової ліфтинг може також виконуватися на тілі для усунення жирових відкладення в проблемних місцях, розтяжок, обвисання шкіри.

Радіоліфтінг діє досить швидко. Уже після першого сеансу можна спостерігати результат. Якщо пройти курс з 6-12 процедур, то результат приємно вразить. Ефект буде наростати протягом кількох місяців після закінчення сеансів.

Радіоліфтінг робить шкіру підтягнутою і рівною. Якщо регулярно виконувати радіоліфтінг особи постійно, то шкіра без сумніву буде виглядати набагато краще. По закінченню процедур, результат зберегтися протягом двох і більше років.

Процедура може виконуватися коли зняті контактні лінзи і всі металеві предмети. Також не можна засмагати на сонці і відвідувати солярій за три тижні до процедури. Тому для проведення сеансів більше підходить холодну пору року.

Переваги радіоліфтінга:

- можливість використання для всіх типів шкіри і вікових груп;

- сеанс займає мало часу;

- процедура повністю контрольована;

- практично відсутні протипоказання;

- безболісність впливу;

- відсутність шрамів і рубців.

Застосування радіоліфтінга в косметологічному кабінеті або салоні краси дозволяє забезпечити приплив клієнтів, адже вже після першого сеансу вони побачать результат, який їх порадує. Варто відзначити, що зручність у використанні приладу полягає в тому, що всі проведені з його допомогою процедури не мають протипоказань.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!