Мрія кожної жінки - красива і гладка шкіра, яка здатна радувати своїм неповторним відтінком і сяйвом молодості. Але, дуже часто буває, що навіть найпрекрасніший відхід не зможе приховати недоліки шкіри, такі як розширені пори. Дуже часто така проблема супроводжує з жирної, комбінованої і проблемної шкірою. Якщо у вас комбінована шкіра обличчя, то проблемною ділянкою буде тільки Т-зона, то жирна шкіра сусідить з таким недоліком і на щоках. Для того щоб ефективно боротися з порами, треба спочатку визначити провокуючий фактор.

Назовні через пори виводиться сало, яке виробляється шкірою, але розмір їх маленький і тому вони практично непомітні. Але, через надлишок секреції сальних залоз і шкірного сала, пори згодом здатні розширитися, стануть видимими і почнуть надавати вашій шкірі недоглянутий вигляд. Фахівець зможе точно визначити джерело впливу на роботу сальних залоз , Який привів до розширення пір: неправильний підбір косметики, часте користування косметикою, нерегулярний догляд за шкірою, проблема ендокринної залози, стресові ситуації, зниження імунітету. Професійний дерматолог виявить, не присутні чи дерматологічні проблеми, а може це спадковий фактор, або будь-яке інше захворювання. Разом з дерматологом обов'язково відвідайте і косметолога!

Якщо інтенсивність вироблення шкірного сала пов'язане з проблемою в роботі ендокринної системи, то вам необхідно відвідати ще й ендокринолога, який призначить вам ряд аналізів для визначення наявності гормонального дисбалансу. Якщо у вас порушення роботи шлунково-кишкового тракту, то вам слід звернутися для лікування у гастроентеролога і переглянути повністю свій раціон харчування. виключіть вживання шоколаду, газованих напоїв, алкоголь , Скоротіть вживання цукру, смаженого, жирних молочних продуктів, десертів, легкозасвоюваних вуглеводів. Випивайте щодня по 2 літри води, свіжих соків, трав'яних настоїв. У свій раціон дозволите кисломолочні продукти, овочі та фрукти. Ефективно боротися з розширеними порами допоможе кріотерапія.

Нерегулярний і неправильний догляд за шкірою може спровокувати розширення пір. У нічний час ваша шкіра повинна дихати і процес регенерації ефективним. Для цього слід шкіру дуже ретельно очищати, але краще уникати косметичні засоби, які містять спирт. Найкраще використовувати такі засоби, які спеціально призначені для проблемної шкіри. Вони зможуть добре очистити вашу шкіру, пори почнуть звужуватися, а ваша шкіра стане матовою. Тривале перебування на сонці теж може іноді спровокувати розширення пір, тому як стимулюється робота сальних залоз. З цієї причини, власницям розширених пор слід утримуватися від тривалих перебувань на сонці.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!