70% жінок, після пологів і годування грудьми, а також після різкого зниження ваги, страждають від появи на грудях, стегнах і животі, розтяжок (Стрий).

Розтяжки - це рубці на шкірі, які здатні зіпсувати настрій навіть власниці дуже красивої фігури. Вони можуть з'явитися в результаті гіперсекреції гормону кортизолу, який виробляють наднирники. Цей гормон відповідає за стрії, тому як його гіперсекреція може спровокувати не тільки подовження, але і розрив еластинових волокон шкіри.

Методи видалення розтяжок на шкірі

Головне не треба витрачати час. Знайте, що молоді Стрий набагато легше і ефективніше піддаються лікуванню. Ніколи не відкладайте в «довгий ящик» лікування розтяжок.

Ми хочем вам запропонувати якісне і ефективне видалення розтяжок, за допомогою нових технологій, кращими фахівцями косметології і естетичної медицини. Наша клініка готова вам надати найрізноманітніші ефективні методи для вилучень розтяжок, які вам будуть підбирати індивідуально. Комплексна терапія включає в себе елос омолодження, мезотерапію, обгортання і спеціальний масаж.

Метод ЕЛОС-терапії на апараті E-light - це найефективніший і якісний метод лікування. Під час лікування, цей апарат запускає в підшкірні шари механізм мікроциркуляції крові, сприяє виробленню колагену і еластину.

Дуже ефективно з розтяжками бореться мезотерапія.
Даная процедура заснована на підшкірному введенні «коктейлю», і сприяє регенерації тканини шкіри, прекрасно стимулює клітинний метаболізм. Таким способом прекрасно проходить лікування розтяжок на животі. Ефект після процедури тримається тривалий час, при цьому введені препарати прекрасно впливають на весь наш організм.

Для того щоб визначити причину виникнення розтяжок , Ми практикуємо використовувати метод OHMNISCAN, який визначає порушення в організмі за допомогою апаратної діагностики організму в цілому. Завдяки цьому апарату, фахівці визначають приховане відхилення здоров'я, яке могло спровокувати виникнення розтяжок. Всі отримані дані наші фахівці аналізують, і тільки після цього, призначають індивідуальний курс, з урахуванням виявлених порушень. Тільки після того, як ми вже будемо на завершальному етапі лікування розтяжок, почнемо розробляти для вас підтримуючу терапію вашому організму.

для лікування розтяжок були розроблені спеціальні процедури масажу і обгортання, використовуючи для цього лікувальні масла і інші активні склади. Треба пам'ятати, що боротися з розтяжками повинні професіонали!

Настійно рекомендуємо вам пройти курс щодо запобігання розтяжок в тому випадку, якщо ви збираєтеся завагітніти, або ж годуєте грудьми, а також тим, хто збирається різко скинути вагу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!