Кожен з нас спить і бачить, що у нього красива, рівна, з прекрасним кольором, шкіра . Але, на жаль, дуже часто зустрічаєш людей з нерівною, горбистою, кілька уродной, із'еженой шкірою. І це все зробили прищі.

Не важливо, що пройшло вже кілька років після підліткового віку. Так, і запалень, і прищів більше немає. Але фізіологія наша влаштована так, що може змінюватися найнесподіванішим чином - і результат на лице: рубці, дірочки, поглиблення. Це не катастрофа , Що не потворність, сьогоднішня прогресивна медицина може все, або майже все.

Ця проблема, з якою бажано вчасно звернутися з дерматолога. Чим довше затягувати, тим результат гіршими, особливо, якщо у Вас папуло - пустульозні елементи з гноєм . Ось це гній і спочатку розплавляє шкіру, а потім запалення проходить, а рубець-то залишається. Якщо до лікаря звернутися вчасно, то рубців вдасться уникнути, дотримуючись рекомендацій стоматолога.

Якщо все-таки Ви обмежували йти до лікаря, або не помічали проблеми, або просто не припускали про наслідки, то повинні зрозуміти, що ідеально-гладкою шкіра вже не буде ніколи, як і після розтяжок.
але відшліфувати, зробити не такими помітними рубці на обличчі, спині або грудях все ж можна. Тут на допомогу косметолога приходять такі методики:
- лазерне шліфування постакне (одна з найефективніших і найбезпечніших методик, дуже популярна серед інших апаратних методик);
- Найрізноманітніші пілінги (середньо-глибокі і глибокі; трихлороцтової кислотою, фруктові пілінги, гліколеві і т.д.)
- лазери Фраксель (через вплив на глибокі шари шкіри, можуть змінити структуру дуже глибокого і великого рубця).

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" наданий величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, які допоможуть Вам виглядати завжди красиво і молодо!