Жінка завжди хочеться залишатися красивою і навіть якщо вона знаходиться в цікавому положенні. Але все таки існують деякі процедури, від яких потрібно відмовитися, і такі, які просто рекомендовані в період очікування малюка.
Звернемося за консультацією до консультанта косметолога по тілу Салону краси Валерію Жиганова.

Майбутній мамі дуже корисно відвідувати салон краси, але обов'язково треба своєму косметолога сказати, що ви перебуваєте на етапі очікування малятка, бо деякі речовини можуть бути не дозволені до застосування в цей період. У салоні краси завжди розробляються спеціальні програми для вагітних мам, беручи до уваги їх «слабкі місця». Вони включають в себе процедури по догляду за ногами, руками, волоссям, шкірою тіла та обличчя. За допомогою косметолога можна підібрати засоби для догляду в домашніх умовах . Якщо у ваші плани не входить відвідування салонів, то ви можете собі придбати косметичні креми і лосьйони, які спеціально призначені вагітним і розроблені з урахуванням всіх особливостей організму майбутніх мам.

Час змін
В організмі майбутньої мами відбуваються гормональні зміни, які не можуть позначитися на її зовнішності. Яка б шкіра не була від природи, вона в цей період стає чутливою і сухою. У цей період слабшають і її захисні функції, вона більш схильна до подразнення і потребує захисту і активної зволоженні. У домашніх умовах майбутнім мамам рекомендується користуватися зволожуючими засобами для догляду за тілом та обличчям. У салонах краси можуть запропонувати спеціальні програми, які спрямовані на зволоження шкіри (при наявності в салоні вапоризатор).
Наступна проблема, з якою стикаються жінки в цей період - це підвищена пігментація. Вона провокується тому, як в організмі вагітної жінки виробляється більша кількість меланіну, результат якого поява світло-коричневих плям - хлоазми. В даному випадку простіше зайнятися його профілактикою, ніж потім намагатися позбуватися від них. У сонячні дні навесні і влітку рекомендується користуватися кремами, які здатні захистити від ультрафіолетових променів. У салонах розробляються спеціальні програми для профілактики такого небажаного явища як гіперпігментація. У них використовується засіб, яке спрямоване на посилення захисного властивості шкіри, перешкоджає синтезу меланіну.
Навіть якщо жінка не була близько знайома з алергією, то в даний момент, вона може бути більш сприйнятлива до деяких компонентів, які викликають алергічну реакцію, тому косметологи рекомендують користуватися виключно тільки гіпоалергенної косметикою. Бажано, щоб всі кошти були зроблені на натуральній основі без консервантів і штучних барвників.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!