Щоб здійснити будь-яку процедуру в салоні краси, майстер, як правило, використовує витратні матеріали, і матеріали, які зможуть забезпечити процедурі стерильність. Наприклад, це повинні бути латексні рукавички, гумові рукавички, одноразові рукавички, вінілові рукавички та інші засоби , Які можуть забезпечити стерильність процедури.
Сьогодні не тільки жінки, а й чоловіки прагнуть молодо виглядати ь, володіти здоровою і сяючою шкірою. Для цього сьогодні існує велика кількість процедур, які люб'язно надають всім бажаючим в салонах краси і спа-центрах.
При цьому, не варто забувати і про те, що в світі існує величезна кількість вірусів, і це не тільки ті, з якими ми з чуток знайомі, типу гепатит та ВІЛ інфекції, але і безліч інших.
безпечної процедуру можуть зробити тільки належне ставлення до видаткових матеріалів і постійне їх поповнення.
Якщо в салоні краси не відзначається висока якість, то можливо і те, що на цих засобах господарі економлять, що абсолютно не можна допускати . Стерильність і дезінфекція, в будь-якому салоні краси настільки серйозне питання, як і в будь-якому медичному закладі.
Такі процедури як стерилізація, передстерилізаційне чистка та дезінфекція, повинні бути невід'ємною частиною будь-якого салону краси . Кожну з вищеописаних процедур, застосовують залежно від дій в тому чи іншому салоні.
Будь-яка послуга, що проводиться в перукарні, вимагає дезінсекцію та дезінфекцію.
Такі процедури як очищення особи, міостимуляція, електродний лімфодренаж, тобто ті, при яких не порушується цілісність шкірного покриву , Вимагають дезінфекції та дезінсекції.
Всі матеріали, в тому випадку, якщо в салоні проводиться їх багаторазове використання, всі інструменти повинні проходити регулярно процедуру дезінфекції. Сюди відносяться ножиці, гребінці, електроди, пензлики, поверхні всіх приладів, дроти приладів одним словом все, що використовують при проведенні процедури. Це відноситься як до салонів краси, так і до спа-центрів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!