Чи не багато хто готовий витрачати години в спортзалах, в тому числі і відмовлятися від їжі заради фігури. Саме тому сучасні салони і клініки пропонують різноманітні варіанти того, як можна швидко схуднути, але також підкоригувати форми і повністю позбутися целюліту в досить короткі терміни, не вдаючись до спорту або виснажливим дієтам. Однак худне все ж доводиться йти на невизначені жертви.

Топ найпопулярніших процедур в салонах краси для схуднення.
Багато пропоновані процедури мають ряд своїх протипоказань , Через це обов'язково консультуйтеся зі своїм лікарем або фахівцями при клініці, але також перед процедурою давайте повні відомості про себе, та й про своє здоров'я і перенесені захворювання. Так як цей факт дуже важливий для вашого здоров'я.

пресотерапія
Пресотерапія - інноваційна і безболісна процедура для схуднення, а ще й для позбавлення від будь-якої форми целюліту. Суть її в тому, що на людину надаватися костюм, в який під час процедури подається стиснене повітря. До костюму підключається прилад, за допомогою нього можна регулювати перепади проведеного тиску. Повітря, що подається в костюм впливає на різні проблемні зони цілком м'яко, але тисне з більшою силою, ніж, наприклад, масажист.
Під час проведення такої процедури значно поліпшується лімфовідтік і кровообіг. Фахівці в один голос стверджую, що крім процесу схуднення, підвищення тонусу шкіри, пресотерапія прекрасно знімає напругу, втому, розслаблює.

вакуумний масаж
Вакуумний масаж - відома і ефективна салонна методика для корекції фігури. Здійснюється за допомогою нагнітання і відсмоктування повітря за допомогою спеціальних апаратів в проблемних зонах. Вакуумний масаж ан пряму веде боротьбу з найголовнішою причиною пухкого тіла - явним застоєм зайвої рідини в лимфотоке.
Процедура масажу болюча, після неї на тілі можуть залишатися різні синці. Жертви такого типу виправдані, так як така процедура також позбавляє від набряклості на тілі і підвищує метаболізм в тканинах.

мезотерапія
Процедура, заснована на введенні мікродоз різноманітних коктейлів в дерму, та й під шкіру за допомогою ін'єкцій. Уколи проводяться шприцом або ж пістолетом з короткими голками. За допомогою ін'єкцій можна відмінно коригувати фігуру, допомагаючи позбутися від непотрібних жирових відкладень, різної форми целюліту, в тому числі подтянугівает в'ялу шкіру. Мезотерапію вважають найбільш ефективною процедурою в боротьбі з так званим «галіфе» - обвислій шкірою на руках, що найчастіше зустрічається у жінок у віці.

обгортання
Обгортання - найприємніша процедура для схуднення. Перед проведенням, будь-якого обгортання обов'язково очищають шкіру за допомогою використання скрабів, далі наносять на тіло спеціально приготовлену ароматну суміш з масел і дуже активних компонентів, які спалюють жир і виводять токсини і шлаки з тіла. Після того, як проблемні ділянки змащені, їх обертають в спеціальну плівку, далі людини накривають теплою ковдрою. Створюється парникові ефект, тіло потіє, жири розщеплюються, а токсини і шлаки - виводяться.

ліпосакція
Найбільш радикальна процедура призначена тим, кому інші методи по корекції фігури зовсім не підходять. Процедура проводиться тільки лише операбельним шляхом - після проведеного такого типу хірургічного втручання жир з усіх наявних проблемних ділянок відкачується за допомогою застосування вакуумного апарату. Результати після процедури можуть перевершити всі ваші очікування.
Операція такого типу досить складна, через це після неї можливі різні ускладнення.

Основними протипоказаннями є:
- порушення в згортання крові;
- цукровий діабет;
- ендокринне ожиріння;
- онкологічні захворювання;
- порушення в функції нирок і печінки;
- порок серця.
Саме тому обов'язково пройти консультацію з фахівцями! Фахівець допоможе вам вибрати єдино правильну процедуру.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!