сьогодні фахівці в один голос стверджують: в моді сьогодні те, що не тільки підходить вашому обличчю, а й повністю відповідає вашому характеру, духу і способу життя. Чи не існують сьогодні жодні кордони, ніякі правила.

якщо вам підходять ненатуральні і яскраві тони - годі було стримувати себе. Чим більше жінка буде відрізнятися сміливістю, тим більш насиченою обраний нею відтінок. Якщо ваше гідність здатний підкреслити натуральний колір, то їм не слід нехтувати.

Тому як мода і настрій мінливі , Все більшої популярності набувають ті барвники, що не стійкі. Саме їх вам будуть радити перукарі, тому як з ними можна сміливо проводити експерименти зі кольором.

Як і раніше в моді мелірування , Ефект «вигорілих» пасом, безбарвні пір'їнки, яскраві контрастні пасма. Якщо раніше при слові «меліровка» малися на увазі стійкі забарвлення з обесцвечивающими засобами, то сьогодні все частіше вдаються до допомоги відтінків препаратів, навіть до туше для волосся.
За останній час все більшою популярністю почали користуватися кольорові спреї, а також новинка 2012 року - туш для волосся. Ці кошти не треба відносити до барвників в традиційному розумінні цього слова. Їх склад ближче до декоративної косметики . У них ті ж барвники, що і в туше для вій. Тому, вдаючись до їх допомоги, ми можемо отримати насичені і яскраві кольори, які недоступні при застосуванні класичної фарби. Такі кошти особливу популярність завоювали у молоді, у всіх, хто сміливо проводить експерименти зі своєю зовнішністю.
Основна перевага «декоративної косметики» - це простота в нанесенні фарби і легке її видалення, а також різноманітність відтінків. Головний мінус цієї косметики - нестійкість до вологи. З цього випливає, що всю красу такого «макіяжу» може легко змити випадковий дощик.

Отже, основним принципом сучасної моди є - максимально сміливе ставлення до кольору з мінімальною шкодою здоров'ю волосся.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!