Яєчна маска для волосся

Сьогодні життя жінок різноманітна і насичена , Особливо якщо говорити про професійній сфері. Чого тільки не роблять сьогодні наші жінки, якими лише спеціальності вони не володіють. Вона хоче випробувати себе всюди, і навіть в таких незвичних заняттях, як розкрутка сайту. Але, за своєю щоденною зайнятістю, жінка часто забуває про себе, забуває про те, що вона все-таки жінка, а це значить, що вона повинна постійно виглядати доглянутою і красивою.
Візьмемо, наприклад, таку важливу особливість краси жінки, як її волосся. Максимум що не забуває з робити кожна з таких жінок, так це використовувати шампуні і кондиціонери, і може бути іноді ще й відвідати салон краси. Але цього мало для того, щоб наша шевелюра була красивою і здоровою. Волосся вимагають додатковий догляд за собою - маски, масаж шкіри голови і т.д.
Звичайно, ми знайдемо і тут вихід з положення і купимо вже готову маску для волосся, але набагато ефективніше результат застосування масок, якщо їх приготувати в домашніх умовах з натуральних продуктів. наприклад, яєчна маска для волосся , Рецептом якої користувалися ще наші бабусі.

для приготування маски необхідно змішати 1 жовток, 1 ст.л. Рейн масла, 1 ст.л. лимонного соку. Нанесіть готову суміш на волосся і потримайте 1-1,5 години. Така маска дарує волоссю життєву енергію, зробить їх більш слухняними і еластичними. Ще більш вражаючим буде ефект, якщо таку маску застосовувати регулярно - 1 раз в 3 тижні.
І дуже важливо пам'ятати, що жінки дані в цьому світі для того, щоб дарувати красу оточуючим, тому, не потрібно про себе забувати, любите себе і тоді до вас обов'язково прийде щастя від гармонії зі світом.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!