Найбільш часто наші губи піддаються лущення саме в холодний період року. У цей час ми найчастіше стикаємося з сильним вітром, холодним повітрям, в деяких випадках - особливо сильною дією сонця.

Тому так часто виникають проблеми, пов'язані зі шкірою наших губ. Це може бути лущення, почервоніння, потріскування, поява ранок і прищиків. Це не такі страшні проблеми, як може здатися на перший погляд. Але, як відомо, проблему краще попередити, ніж лікувати. Тому слід скористатися кількома простими порадами і ваші губки будуть вам вдячні.

Найбільш часто зустрічається проблема , Як у жінок, так і у чоловіків - це покусування або облизування губ. Це здається цілком природним - облизати губи, які стали сухими. Але мало хто замислюється, що така дія призведе до зворотного ефекту. На перші пару хвилин ви будете задоволені, адже ваші губи перестануть бути сухими, але слина досить швидко випаровується, внаслідок чого через деякий час ваші губи стануть ще більш сухими, ніж були до того. Покусування губ так само призведе не до того ефекту, якого ви очікуєте. При покусування пошкоджується шкіра губ, а це сприяє ще більшому лущення. Тому подумайте ще раз - чи варто так робити?

Занадто сухі губи можуть бути і від нестачі вологи в організмі. Тому намагайтеся вживати більше води або соків , Це підтримає водний баланс вашого організму, і, як наслідок, допоможе запобігти пересушування шкіри губ. Так само рекомендується вживати в їжу і кисломолочні продукти. Вони перешкоджають виникненню тріщин, які утворюються в куточках рота через деяких ферментів слини.

Дуже важливо захищати шкіру губ за допомогою різних засобів. Це можуть бути народні засоби - наприклад, намазав губи медом, ви їх розм'якшується і маєте корисними компонентами.

На косметологічному ринку з'являється все більше гігієнічних помад і бальзамів, що дозволяють зберігати ваші губи в хорошому стані, живити їх і захищати від впливу навколишнього середовища. Вони бувають як безбарвні або з легким відтінком, з запахом або без - ви можете вибрати найбільш вдалий для вас варіант.

Проблеми і неприємності, пов'язані з сухістю і лущенням шкіри губ можуть виникнути як у жінок, так і у чоловіків. Не може не радувати той факт, що представники сильної статі так само все більше розуміють важливість використання гігієнічних помад. Ви можете мати свою особисту помаду або користуватися жіночої, це значення не має, адже головне - отриманий результат. безбарвна гігієнічна помада не залишить слідів на губах , Так як вона швидко вбирається, але зробить ваші губи красивими і доглянутими. Гігієнічну помаду краще наносити ще в приміщенні, не чекаючи виходу на вулицю, так всі поживні елементи краще засвояться і «підготуються» в захисті шкіри ваших губ.

Але слід розуміти, якщо такі прості поради не допомагають повернути красу вашим губам, ви відчуваєте неприємні відчуття і тріщини на губах не проходять, то краще за все звернутися до лікаря. Такі неприємності можуть бути проявом внутрішніх хвороб - наприклад, цукрового діабету, вони можуть стати причиною попадання в організм шкідливих бактерій, що може завдати серйозної шкоди організму. Такі захворювання краще попередити, ніж потім витрачати час, гроші і нерви на їх лікування.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!