Якщо ви звикли стежити за своєю фігурою і бажаєте трохи скоректувати риси тіла, то, виконуючи супер комплекс лікувальних операцй, ви можете знову відчути себе здоровою, красивою і дуже впевненою в собі жінкою.
для виведення зайвої води з м'яких тканин і клітин організму використовується пресотерапія і лімфодренаж. Крім цього, застосовуючи ці методи, ви виправили з організму шлаки і токсини, ніби дозволяє, скинути набряклість в проблематичних місцях. Використання пресотерапії і лімфодренажу спільно з целюлоліполіз і ультразвуком дозволяють за короткий час сильно прискорити процес корекції тіла.

Перед звуковий терапією передбачається виконання операцй, які дозволяють зруйнувати надлишкові жирові відкладення. Це якість даного способу призводить до того, що лікарі радять робити цю функцію дамам з міцним фіброзним целюлітом.

найбільш дієвим способом згідно боротьбі з целюлітом вважається целюлоліполіз. Дана операція неперевершено показала себе в багатьох державах Європи, будучи найбільш ідеальним способом прогнозування тіла. Позитивні підсумки, одержувані при застосуванні даного способу, були підтверджені і доведені під час проведення клінічних випробувань , Якими займався доктор Толхарст в Англійському госпіталі.

операція целюлоліполіз вже протягом 10 років вживається у французькій поліклініці, яку очолює відомий хірург Ж.Л. Башелье. В результаті опитування, кой вівся серед російських дам, які схилялися до застосування наданої процедури, було відомо, даний спосіб вважається найбільш дієвим, дозволяючи скорегувати фігуру і вилікуватися від целюліту.

сам процес зцілення з допомогою методу целюлоліполіз включає в себе 3 етапи:

визначення водно-сольового балансу окремо для кожного хворого
проведення особливої підшкірної електротерапії .

Результат лікування при застосуванні даного методу дозволяє зменшити розмір по 10 см і берегти його протягом довгого часу , В незалежності від віку хворого, ваги і стану шкіри. Пройшовши цілий курс лікування, ви знову знайдете рівні і тугі ноги, талію і сідниці. У перший раз даний спосіб почали застосовувати 6 років тому. Через деякий час було підтверджено, ніби найбільш продуктивного і високоякісного методу лікування целюліту в відсутності хірургічного втручання немає.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!