Ми всі мріємо про красивий загар. Справа навіть не в тому, що нам всім хочеться бути коричневого кольору, швидше за все справи в тому, що таким чином ми більш впевнені в тому, що засмага прикриє наші все і реальні і вигадані недоліки шкіри і дозволить викинути з косметички тональний крем. Дійсно, краса вимагає жертв! Але так чи він корисний, цей загар, як це вважаємо ми, жінки? І чи потрібно витрачати на нього стільки грошей і здоров'я? Чи справді солярії - це порятунок для любителів цілорічного засмаги?

Олена Бокова
Лікар-фізіотерапевт

Індустрія краси

На початку минулого століття, поняття «загар» і «краса» були синонімами, і першими ввели в моду засмаглу шкіру жінки вищих верств суспільства. Вони пестили свою шкіру на розкішних пляжах, щоб після цього на прийомах блищати своїми засмаглими спинами. Засмага - це не тільки краса, а й символ багатства і неробства, одним словом те, що ми сьогодні маємо на увазі під словом «розкіш» Саме їм ми повинні бути вдячні за те, що в наступні роки виникла мода бути «здоровим» і виникло таке напрям як Економіка - Фітнес - Індустрія. А вже від фітнес-індустрії пішло окремий напрямок, для якого в російській мові ще й до сих ор не виникло особливих написанні, але це слово позначає все те, що сьогодні ми шукаємо в спа-центрах, салонах краси, лазнях, саунах і т. д., для того щоб бути здоровими і красивими. У це поняття входить і відвідування солярію. З поява озонових дір засмага на пляжі став не таким вже й безпечним. Медики всього світу постійно вказують на те, як зростає число онкологічних захворювань . Зв'язки між променями сонця і зростаючим числом злоякісних меланом, абсолютно чітко простежується. Але все таки мода на засмагу не зникла, вона реально існує, і швидше за все, буде ще довго існувати. Вам достатньо зайти в будь-який косметичний салон або спортивний клуб, ви обов'язково в переліку послуг побачите солярій.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!