Залежно від того, які у вас проблеми шкіри, лікар порекомендує вам застосувати відповідний гіалуронової коктейль. Найпопулярніші з них:

Рестилайн . Такий коктейль діє як натуральний наповнювач, який дозволить згладити зморшки і надати шкірі необхідний оббьем . Він впорається з неглибокими складками в області очей і на лобі. Ефект від цієї процедури може тривати близько року і протягом усього цього часу шкіра збереже природний і красивий вид, тонус і пружність.

Перлайн. Його розробили для того, щоб можна було успішно боротися з глибокими зморшками на обличчі. даний препарат має досить щільною консистенцією, значно повільніше розсмоктується, але зате ефект зберігається до 2 років.

Ювідерм. Цей препарат має однорідну в'язку консистенцію і найвищу концентрацію гіалуронової кислоти. За допомогою цього препарату можна збільшити оббьем гут, заповнити зморшки, складки на лобі, носогубні, відкоригувати овал обличчя. Ефект такої процедури зберігається до 10 місяців.

Суржідерм Плюс. Даний розчин має биосинтетической походження, який не був підданий міжмолекулярної зв'язування. Це препарат був розроблений спеціально для мезоліфтінг. Він попереджає активний розвиток процесу старіння шкіри, покращує її тонус.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!