Всі люди різні, хто п'є каву вранці, а хтось сік, одна людина робить зарядку вранці, інший не робить. Але є ознака, який об'єднує всіх дівчат - всі вони фарбують вії вранці, щоб виглядати так, як дами, яких розміщують на гламурні вітальні листівки та журнеали . Туш робить очі яскравіше і більш насиченим, дозволяє виділити себе з натовпу. Тому при покупці такого важливого аксесуара помилитися - значить пустити n-ну суму на вітер. Отже, кілька порад, які допоможуть вам не помилитися у цій справі.
від щіточки залежить форма і довжина ваших вій. Якщо ви новачок в цій справі і сумніваєтеся, що вибрати - зупиніть свій вибір на універсалі, тобто туші, яка створює довжину і добре розділяє вії. Як показує практика, продаж листівок з моделями, на яких зображені дівчата, нафарбовані такий тушшю, просувається значно краще. В наш час, туші, які надають обсяг, вже потихеньку виходять з моди. Не рекомендується користуватися і кольоровими тушами, такі кольори можуть виглядати зухвало, вони підходять ні до будь-якій обстановці. Такими краще користуватися, якщо ви збираєтеся на молодіжну вечірку.
Пам'ятайте головне правило: туш чорного кольору підходить абсолютно всім жінкам, незалежно від того, кого кольору очі і волосся. Такий тушшю цілком собі вільно користуються блондинки, вона здорово підкреслює ваші вії, подовжує їх. Важливо, вибираючи туш, подивитися на її склад. Сьогодні на ринку вистачає недобросовісних виробників, неякісний товар може негативно позначитися на вашому здоров'ї. Неякісні туші є причинами подразнення слизової оболонки ока, викликати алергію. Зверніть найпильнішу увагу на компоненти, з яких складається продукт. Виробники, яких нема чого приховувати, завжди вказують склад на етикетці. Вибирати доведеться між звичайною і водостійкою тушшю, це вже особиста справа кожного.
Ну і наостанок слід сказати, що вкрай небажано купувати такі речі, як косметика, в місцях нібито ринків, підземних переходів, метро. Якісний товар, зазвичай, продається тільки в спеціалізованих магазинах, а не з-під поли. До того ж в такому магазині грамотний консультант завжди допоможе вам визначитися з вибором, порадить туш, яка підходить саме вам. Пам'ятайте, що хороша туш не може коштувати занадто дешево, а по сему, не варто скупитися.

Рекомендуємо ознайомиться зі статтею, сайт однокласники - відгуки користувачів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!