Поради для гоління ніг

для видалення волосся з ніг люди можуть використовувати віск, осахаривание, різні креми-депілятори, але всі ці методи не мають такої популярності, як гоління.
На сьогодні гоління - це найдешевший спосіб для видалення небажаних волосся, використовувати який можна за лічені хвилини. Мінус такої процедури - це суха і дратівлива шкіра, іноді можуть бути навіть порізи. Хочеться вам порадити кілька методів, завдяки яким ваше гоління можна зробити більш хорошим.

Порадада № 1. намочіть шкіру

Не можна вигадати нічого гіршого, ніж голити свої ноги на суху шкіру. Переконайтеся в тому. Що ваша шкіра волога. Змочена шкіра сприяє розм'якшенню волосся, мертві клітини шкіри трохи розслабляться.

Порада: мертві клітини сприяють засміченню бритви, підвищують ризик порізів і вм'ятин.

Рада №2. Якщо більше лез, то це не означає краще.

У наші дні виробники випускають кожен раз все нові і нові леза, які можуть замінити нинішню бритву. Ми всі прекрасно себе почували до вібруючих бритв, не потребували 2 або 3 лезах на бритві. Особливістю у виборі бритви - вона повинна мати вологість або алое смужки. Завдяки таким смужках шкіра зволожується, а процедура гоління залишає за собою більш гладку шкіру, запобігаючи пошкодження.

Рада №3. Крем для гоління

Інтриги на ринку придумують таку продукцію, яка нам зовсім і не потрібна. Якщо ви помітили, то крем для гоління призначений жінкам коштує набагато дорожче, ніж крем для гоління для чоловіків. Як це розуміти? Ну, в кремах для гоління жінок містяться найрізноманітніші формули, вони зволожують, прекрасно підходять для чутливих зон ...

Все це жарти. Звичайнісінький крем для гоління , Який можна було знайти на полицях магазинів ще 20 років тому, підходить для гоління не гірше інших. Менш дорогі креми для гоління чоловіків, хоча змісту у них однакове. Вибрати випливає те, у якого немає запаху.

Рада №4. Гоління у всіх напрямках

Волосся на ногах ростуть в одному напрямку, а на інших частинах тіла вони можуть рости в усі сторони. Особливою областю для гоління вважається пахви, де волосся сходять по всіх кутках.

Рада №5. Завжди пом'якшує шкіру

Якщо ви хочете, щоб ваші ноги себе прекрасно почувають після гоління, то не можна забувати наносити зволожуючий продукт, такий як зволожуючий крем або лосьйон, дитяче масло для ніг.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!