Всі ми невгамовно чуємо про великий спектр спа-процедур в салонах краси, але чи знає хтось з нас, що насправді це означає? Найчастіше пропонується розслаблення, можливість позбутися целюліту, перетворитися, омолодитися.

З латинської мови спа це здоров'я через воду, тепер стає зрозуміло, але чи всі спа-процедуру використовують воду ?!

У нинішній час спа-індустрія включає в себе величезну кількість процедур, які можна піти в салонах краси або на спеціальних курортах для людей будь-якої вікової категорії.

Важливо розуміти, що послуги таких курортів недешеві, але натомість на гроші Ви отримаєте процедури, які підходять саме Вам. Щоб знайти хороший спа-курорт , Потрібно пошукати в інтернет наприклад, почитати відгуки і список пропонованих процедур.

Якщо ж їхати кудись немає бажання, то можна провести деякі з спа-процедур в домашніх умовах. Але обов'язково потрібно придбати деякі з спа-засобів , Наприклад лікувальні грязі, мінеральні води, водорості і солі. До спа-процедур так само відносять спа басейни, масажі, лікувальну гімнастику, сауни, лазні і т.п.

Розглянемо деякі з видів спа-процедур :
1) таласотерапія, в ході якої відбувається цілющий вплив морської води, солі і водоростей на організм. За допомогою такої процедури можна відновити силу і форму, позбутися целюліту, знищити жирові відкладення, очистити організм від шлаків, мінералізувати його. Такий спа-догляд застосовують для особи, ніг і тіла в цілому, так як завдяки йому можна підвищити пружність і гладкість шкіри.
2) озонотерапія , За допомогою якої можна легко позбутися целюліту і скорегувати фігуру, яка полягає в обкаливаніі проблемних зон озоном, навіть особи. Після 10 процедур озонотерапії результат буде чудовим.
3) пілінг тіла, завдяки якому можна вирівняти рельєф шкіри, зробити шкіру чистою, гладкою, бархатистою, наситити шкіру мінералами, киснем і мікроелементами. Є величезна кількість видів пілінгу і досвідчені фахівець завжди допоможе Вам вибрати найбільш підходящий і ефективний.
4) процедура LPG, призначена для корекції і моделювання фігури, вирішує багато проблем із зайвою вагою і целюлітом, поліпшує структуру шкіри, знімає набряки, лікує зв'язки і м'язи. Але така процедура проводиться тільки з використанням новітнього обладнання, яке є далеко не у всіх салонах краси.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!