Є деякі проблеми, які можна усунути за допомогою апаратної методики під назвою дермотонія, а саме згладити шкіру, якщо на ній є нерівності, боротися з целюлітом на всіх стадіях, знизити вираженість післяопераційних рубців і розтяжок, які з'являються після народження дитини.

Якщо у тебе спостерігається атонія шкіри на грудях, животі, внутрішніх поверхнях рук і ніг, то така апаратна методика призначена для тебе. Єдиним побічним ефектом дермотоніі - зниження ваги, але швидше за все, цей побічний ефект є перевагою для багатьох жінок, чи не так?

Таку методику можуть випробувати жінки різного ваговій категорії, абсолютно всім, так що не бійтеся схуднути і при цьому позбавитися від великої кількості проблем.

Перед проведенням процедур дермотоніі, пацієнтам обов'язково потрібно підготуватися, а саме пройти тест на чутливість, при якому виробляють вплив апарат на мінімальній потужності на внутрішню сторону стегна пацієнта, при цьому збільшуючи потужність. Почервоніння, яка з'явилася після впливу вакуумного апарату, повинна зникнути протягом 10 секунд.

Процедура дермотоніі є вакуумний масаж, який проводиться по всьому тілу, включаючи апарат на мінімальну потужність, щоб поліпшити мікроциркуляцію, роботу шлунка і кишечника і лімфатичної системи. Спочатку опрацьовуються поверхневі ділянки шкіри, потім посилюється сила вакууму, при цьому зменшується фіброз і спайковий процес, простежується трофіка тканин, виведення зайвої рідини, прискорення обмінних процесів в підшкірних шарах, підвищення тонусу шкіри, зміцнення м'язової тканини, зменшення целюліту. Ефект від такої процедури видно вже після перших процедур. Після третій процедури шкіра стає менш горбистої, сухий і атонічной, поліпшується колір шкіри, стимулюється харчування і зволоження поверхні шкіри.

Зайва вага втрачається, але не дуже швидко, вже після закінчення всього курсу ти зможеш втратити близько 8 кг. Обов'язково після таких процедур потрібно пити багато води, так як посилюється лімфодренаж. Всього тобі потрібно пройти близько 15 процедур для завершення повного курсу, переривати процедури не можна, проводити дермотонія потрібно пару раз в тиждень, кожні пару тижнів або ж пару раз на рік. Побічними ефектами такої процедури є болі і синці, якщо терапію провели неправильно. Пацієнтам з наявністю тромбофлебіту така процедура заборонена.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!