перша пластична корекція форми вух була описана ще 1881 році, молодим хірургом Е.Елаем. В даний час існує декілька видів операцій для того щоб підправити форму вух, вони вибираються в залежності від бажаного результату.

види операцій

корекція капловухості , Несиметричних вух.
Процес проведення операції. Для того щоб виправити ці зовнішні дефекти, застосовується отопластика (пластика Конверса-Вуд-Сміта). Цю операцію проводять під місцевою анестезією. В процесі, розрізається задня поверхня вуха, хрящ укладається у вигляді противозавитка, завдяки чому скорочується кут вуха щодо потилиці. Потім фахівець накладає валики з марлі, а вони вже допоможуть вуха звикнути до нової форми. Щоб уникнути розрізу на хрящі, можна звернутися до іншого методу, який був розроблений в Японії. Він відрізняється тим, що при операції, на задню стінку вушних раковин накладаються шви і таким чином вуха наближаються до поверхні голови. Ця корекція не має протипоказань.

ускладнення: Якщо хрящ вуха занадто щільний і нееластичний, то отриманий в ході операції протівозавіток, може просто-напросто випростатися. Ризик подібного протипоказання вкрай малий, проте тим людям, у яких нееластичні хрящі, краще утриматися від японського способу операції .

період відновлення : Після використання методики Конверса-Вуд-Сміта, в перший час пацієнта будуть турбувати деякі хворобливі відчуття. Через два тижні після проведення пластики, необхідно робити регулярні перев'язки, а також носити спеціальний фіксуючу пов'язку з еластичного бинта. Потім лікар знімає марлеві валики, але пов'язку необхідно носити ще близько двох тижнів. У наступні 2 або 4 тижні, залежно від пружності хрящів , Пацієнту може бути призначено, надягати цю пов'язку на ніч.
Якщо ж ви вирішили вдатися до методу японців, в цьому випадку процес відновлення дуже простий. Через два тижні після операції необхідно відвідати лікаря для того щоб зняти пов'язки. Пацієнта зовсім не турбують болі, тому цю операцію можна робити навіть в маленькому віці.

Також для вирішення цієї проблеми можна вдатися до іншого виду операції - лазерної отопластиці.
Процес проведення операції: пластика проходить під місцевою анестезією. На задній стінці вуха за допомогою лазера робиться невеликий за розміром надріз, приблизно 0,5 см. Потім відбувається лазерна обробка хряща для формування потрібної форми. Після лікар накладає необхідні шви і закріплює результат трикотажної смужкою. При використанні лазерного методу, практично немає втрати крові, а післяопераційний набряк сходити за пару днів. Операція не має протипоказань і ускладнень.
Період відновлення: Необхідно постійно носити смужку з трикотажу протягом шести днів, а на шостий - лікар знімає шви.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для зручності проведення різних косметичних процедур!