Глибше верхнього шару шкіри (епідермісу) , Не проникають в основному ніякі косметичні засоби по розгладженню і підтягування шкіри-це ні креми з ефектом ліфтингу, ні плацентарні, ні колагенові маски , Ні улюблені косметичні препарати. Зараз ми прекрасно розуміємо, що наші глибокі зморшки не затягнеться і дива не станеться. Ми завжди ризикуємо, і з приводу великого сумніву в недобросовісних виробників, які можуть ввести до складу крему токсичні речовини, завдяки яким викликається алергічна реакція, і нанесення шкоди своєму здоров'ю.
При мезотерапії коктейлі вводяться саме в проблемні ділянки, за допомогою тоненьких голок в мікроскопічних дозах. Але і це може викликати алергічну реакцію організму, до того ж діє тільки локально, тим самим не вирішить вікових проблем.

Хімічний пілінг і фотоомолоджування.

хімічний піллінг- ця процедура омолодження, проводиться в салонах. Певними кислотами різних сумішей впливає на шкіру кислотами. Глибокий пілінг допоможе вирішити вікову проблему, так як він зачіпає шари шкіри глибоко. Проходить процес відлущування ороговілих частинок. Саме тому, наша шкіра зможе запустити процес регенерації і на цьому місці виростають молоді клітини шкіри. І тільки при застосуванні анестезії і з тривалим відновним періодом проводиться така процедура. Звертатися слід тільки до досвідчених фахівців , Бо при порушенні будь-якої процедури, може статися безглуздий випадок і необоротне зміна шкіри.

Фотоомолодження - хвилі різної довжини впливають на шкіру, проникаючи тим самим в її структуру, відновлюють колаген. Результат природно на обличчя - зникнення дрібних зморшок, підвищення тонусу шкіри, поліпшення кольору обличчя. Тільки є одне - але ... ефект тільки один рік. Також протипоказання для шкіри смаглявий колір.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!