Способи по радикальному омолодженню організму дозволяють відновити нашу красу навіть тоді, коли все розрекламовані маски, а також косметичні креми та інші традиційні методи вже просто безсилі. Але ці способи не завжди і повністю безпечні.

Найновішою перспективною методикою радикального омолодження , На сьогоднішній день є ін'єкції стовбуровими клітинами, що мають в собі здатність перероджуватися в будь-які різновиди клітин знаходяться в усьому людського тіла. Так що ефект, який може, досягається при цьому, вражає багатьох оточуючих. Так як у пацієнтів значно прискорюється обмін речовин, пристойно поліпшується самопочуття, а найголовніше зникають зморшки . Але ось багато досліджень в області медицини на клітинному рівні, показують, однак використання стовбурових клітин може спровокувати розвиток багатьох захворювань , В тому числі й онкологічних. Ще й в цілому їх вплив на весь людський організм поки ще дуже мало вивчений.

ELOS-омолодження було засновано на комбінованому впливі на людський організм світловий енергією і струмом. Такий метод болючий і може викликати на шкірі, як почервоніння, так і роздратування. але завдяки ELOS-омолодження значно стимулюється вироблення природного еластину і колагену самим організмом, це в свою чергу дозволяє позбутися від великої кількості косметичних дефектів які є, при цьому ще й значно поліпшити стан нашої шкіри.

ефективний спосіб ще вважають медикаментозне омолодження за допомогою гормональних, а також лікарських препаратів. Найпопулярнішою його різновидом є використання антиоксидантів, які допомагаю сповільнювати процеси старіння, і оздоровлюють наш організм в цілому. Але і у нього є свої недоліки, найпоширенішим є складність у виборі потрібного препарату.

А ось фотоомолоджування шкіри було засновано на впливі світловими потоками, які йдуть з високої інтенсивності на нашу шкіру. По проходженню вже декількох процедур у клієнта підвищується тонус і тургор шкіри, помітно зникають пігментні плями і середньої глибини зморшки, поліпшується значно колір обличчя. До недоліків цієї процедури ми можемо віднести його ефект тільки зовнішній, і на здоров'я всього нашого організму світлові хвилі не як ні впливають.

Протипоказання до цієї процедури:
1. при захворюваннях шкіри;
2. при хворобах крові;
3. при онкології;
4. під час вагітності та лактації.

Існує в наш час безліч інших способів, які спрямовані тільки на зовнішнє омолодження нашого вигляду. Перерахуємо їх: мезотерапія, хімічні пілінги, далі йдуть пластичні операції, і застосування біогелів , Силікону і золотих ниток. Але варто знати, що всі ці методи здатні лише змінити на краще зовні кожної людини, але при цьому всі вони мають і безліч протипоказань і обмежень в своєму використанні.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!