Шкірі, з віком, властиво змінюватися, а це призводить до ослаблення м'язової тканини. перші мімічні зморшки на обличчі можна зустріти вже в 10-і літньому віці. Найчастіше вони з'являються у дітей з дуже рухливим обличчям.
Звичка морщити ніс, супити, все це призводить до того, що на переніссі, щоках і лобі на6чінают з'являтися дрібні горизонтальні або вертикальні зморшки. Перші видимі зморшки з'являються на ділянці лоба. У 15-ти - 20-ти річному віці, невеликі зморшки у вигляді гусячих лапок можуть з'явитися у зовнішніх куточках очей.
В області крайніх століття вже можна помітити зморшки ближче до 30-и років, а вже в 35-40 років вони почнуть заглиблюватися і подовжуватися, з'єднуючись під підборіддям. Після 30-и років більш помітні носогубні зморшки, а також солодкі «скорботи». Уникнути такі складки можна, для цього потрібно щелепи тримати розціпленого. Навколо рота більш зморшкуватою стає шкіра в 40 років. Тоді ж і з'являються перші зморшки на шиї. Вони з'являються через неправильне положення шиї під час сну. Жінки часто намагаються ховати зморшки на шиї, прикриваючи її шарфом, або ж носять одяг з високим коміром. Це тільки обмежує кровообіг клітин і провокує появу нових зморшок.

для уповільнення процесу появи зморшок на шиї необхідно регулярно очищати шкіру і розтирати її за допомогою махрового рушника. Частіше робіть масаж шиї і гімнастику.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!