Шкіра дає нам можливість відчувати світ навколо себе, і служить захистом від захворювань і від впливу негативних факторів навколишнього нас середовища. Шкіра допомагає тримати температуру тіла на постійному рівні, а також надає допомогу при диханні і виведення продуктів життєдіяльності з організму. Наша шкіра виконує єдину, властиву тільки їй функцію - це естетичну, в відміну від інших органів , Які забезпечують життєдіяльність нашого організму. Якщо ви молоді і здорові - ваша шкіра гладенька, матового відтінку, оксамитова на дотик. Але з віком свіжість і еластичність шкіри зникає, даючи місце зморшках, складкам і пігментних цятками. Як стверджують лікарі, це настає нормальний, фізіологічний процес, що тягне за собою старіння шкіри. Але як стверджує лікар-косметолог, це захворювання, яке можна запобігти, або ж вилікувати.

Вона все-таки старіє ?

Існує два типи причин, які призводять до старіння шкіри: це внутрішні і зовнішні. Найскладніші і мало вивчені - це внутрішні причини, до яких відносяться біохімія і генетика людського життя, на які наша сучасна наука поки що не може вплинути.
зовнішніми факторами можна назвати сонячні промені , Вологість повітря і куріння. Ультрафіолет сонячних променів обпікає шкіру. З'явилися дрібні зморшки, які з'являються після засмаги - це не ознака старості. Ваша шкіра оздоровиться і прийде в норму, якщо вам до 30 років, через два-три тижні. Але якщо вам вже більше 40 років, то загар тільки погіршить стан шкіри, посиливши всі зміни шкіри, які вже є.
Про куріння напевно всім зрозуміло , І навряд чи потрібно знову говорити про це. Досить не бути косметологом, щоб побачити різницю між особою кращий і не кращий жінки сорокарічного віку. Про вплив вологості шкіри на старіння можна переконатися, подивившись на обличчя жінок Таїланду. У цих сорока-п'ятдесятирічних мешканок країн Південно-Східної Азії прекрасна свіжа шкіра. А все тому, що вологість повітря в цьому районі близько 100% . Ну, і зовсім зворотний результат, можна помітити у жінок - арабок.

Що мається на увазі під хімічним пілінгом?

Вплив на шкіру розчинами різної концентрації різних органічних кислот для омолодження і проти старіння, називається хімічним пілінгом. Вплив цих кислот на шкіру справляє рівно контролювання відмерлих клітин епітелію, їх відлущування. Це також сприяє омолодженню шкіри по всій поверхні. При цьому процесі проходить стимулювання волокон колагену в середині шару, підвищуючи при цьому еластичність шкіри і її тонус. Останнім часом при хімічному пілінг застосовують гликолевую і трихлоруксусную кислоти. Гліколева кислота здійснює забезпечення поверхневого впливу на шкіру. Трихлоруксусная кислота проникає набагато глибше, допомагаючи таким чином вирішити різні косметологічні проблеми. Сюди входять не тільки дефекти віку, а й розлади в області дермакосметології. Естетична медицина застосовує досить успішно глибокий спосіб пілінгу за допомогою фенолу. Цей метод поки не набув широкого застосування через ризик появи рубців.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!