Весільний макіяж

Ось де воно, роздолля для красунь! Весільний макіяж для таких двох типів дуже схожий. Але для того, щоб надати нареченій велику свіжість і витонченість, рекомендується використовувати ніжно-рожеві, коралові блиски і рідкі помади. Традиційно очі малюють блакитними і зеленими тінями.

Якщо у нареченої червоне волосся або волосся рудого кольору , Чудовим буде рішення дво- і триколірні очі, для яких використовують вершковий, коричневий, білий і колір слонової кістки. Такі «триколора» рудим жінкам додадуть гармонійний образ, а червоним - трохи пріглушат яскравість і повернуть витончений образ нареченої

«Вамп» і «димчастий»

Неправильно думати, що жінкою-вамп ніколи не зможе бути рудоволоса красуня. Нині модний «смокі-айз», теж прекрасно підійде дамам з червоним волоссям. Правильно виконаний макіяж дозволить жінкам побути димчатоглазимі спокусницями, і спокусливими жінками-вамп.

Все дуже просто, головне не перестаратися з тінями. Якщо від природи, ви є володаркою білої шкіри, той не потрібно наносити на неї агресивні чорні «смокі» при рудому волоссі, або ж зображати з себе чорнооку «вамп» з важкими від туші очима і підведенням.
Тут потрібно запастися терпінням, а також гордим самотністю, для того, щоб поставити на собі кілька експериментів.

І на останок…

Найпростіше підбирати макіяж «за образом і подобою». Для цього вам необхідно вибрати фото з рудоволосими моделями і все - справа техніки.
Після того, як ви вже набили собі руку, випробувавши найрізноманітніші варіанти, ви можете починати підключати і свою фантазію. До таких методом вдавалися всі сучасні генії живопису - навчаючись малювати для початку строго за канонами ...

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!