Світло-карі очі

Давайте розберемося зі кольором . Для світло-карих очей чудово підходить оливково-коричнева гамма, особливо в тому випадку, якщо шкіра має теплувато-смаглявий відтінок. Хоча поєднання наряду і чорного волосся особливої виразності дає темно-синім тіням. Ідеальний варіант - підкреслити акуратними штрихами зовнішній куточок у самих вій, щоб не переборщити.

Тим, у кого світла і рівна шкіра фарфорового відтінку в макіяжі добре підходять холодні, але яскраві кольори, як наприклад, яскраво-блакитний, зеленувато-морський, колір фуксії. І, природно, основне правило для всіх - макіяж повинен відповідати загальному зовнішньому вигляду, кольору помади і волосся, але, головне, настрою. Без настрою ніякої наряд і макіяж не додасть жінці то чарівність і привабливість, яке може виходити від неї тоді, коли у неї прекрасний настрій. Чудова додаток всього цього - добра і щира посмішка. Теплий тон не дуже підходить макіяжу карих очей, не надто виглядає і помаранчева гамма.

В кожній косметичці є місце і для туші - але з цим погодяться не всі. Візажисти всього світу сперечаються - чи потрібна туш чорнооким красуням, або про неї варто забути назавжди? І відзначають такі аспекти. Світло-русяве волосся або солом'яні в свою гаму краще візьмуть туш коричневого кольору. А ось брюнеткам, які мають чорним кольором волосся, рекомендується використовувати туш такого ж кольору. У цьому випадку, ви зможете підкреслити привабливий погляд і свою пристрасну натуру.
Кароокі красуні можуть заощадити гроші на покупку туші, і не переплачувати гроші за подвійний оббьем, тому як сама природа подбала про те, щоб їх вії були щільніше і густіше. А якщо на них ще нанести багато фарби, то це вже буде неохайно і неакуратно. Тут туш наносять невеликими рівними штрихами, які дозволять відокремити кожну вію як у голлівудських красунь. Злипання вій можна уникнуть ь, якщо їх трошки припудрити перед нанесенням туші.
Основна порада для карооких дівчат, який ні в якому разі не можна уникати - це ретельне виконання макіяжу, тому як темні очі дуже вибагливі. Недбалості при використанні косметики швидше пробачать блондинці, але брюнетці - ніколи. Старанний і якісний макіяж змусить будь-якого чоловіка побути в полоні вашого чарівності, на кого тільки ви направите свій відчуває-лукавий погляд завойовниці і покорительки.
І ще. Карі очі дозволяють використання помітних і яскравих фарб навіть при денному світлі. Але слід бути обережними, щоб не перетворитися в персонаж новорічного карнавалу, тому як такі очі і самі по собі приковують погляди.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!