Термаж проводиться за допомогою апарату TermalCool, який зроблений таким чином, щоб радіохвилі не тільки випромінювалися, а й, застосовуючи охолоджуючий спрей, захистити верхній шар шкіри. Унікальна частина апарату - це насадка ThermaTip, яка має 19 рівнів обробки, що володіють надчуттєвими сенсорами і контролюють весь параметр шкіри . Завдяки цьому, до кожного клієнта можна підходити з індивідуальною програмою. Тому, Термаж - це:

• збільшується підтягаючий ефект,
• явний результат після першої процедури,
• збереження отриманого результату 15 років.

очі

Перша ознака, який видає наш вік, це зморшки навколо очей, втрата пружності шкіри повік. існує безліч методик для того, щоб це неприємніше явище прибрати, але найефективніша з них - це термаж! Даная технологія залишає тривалий ефект і усуває набряки під очима. Статистика результатів показує, що результати цієї методики едінтічни блефаропластиці століття і ендоскопічного ліфтингу брів ! Ваші очі засяють молодістю, у відповідь на захоплену увагу оточуючих вас людей.

термаж особи
Дана методика надає можливість за півгодини позбутися другого підборіддя, розгладить носогубні борозни, від зморшок на лобі і щоках. В результаті ми можемо від них отримати тільки ледве помітні мімічні складки. Такий результат можна досягти завдяки енергії, яка доставляється в глибокі шари шкіри, що дозволить омолодити обличчя і шию, а також шкіру в області декольте.

термаж тіла

Після процедури термажа можна відчути і побачити досить відчутну підтяжку шкіри. вплив відбувається на область сідниць і на всі проблемні ділянки шкіри. Методом Термаж можна підтягнути шкіру у внутрішній області передпліччя і плеча, колін і стегон. Дана процедура дозволяє також підтягнути шкіру живота жінкам після пологів. Скоротити оббьем шкіри після процедури можна від 1 до 3 см.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!