Термоодеяло - це косметологічне обладнання, яке здатне забезпечити інфрачервоне і тепловий вплив на клієнтів під час процедури обгортання.
Дана процедура на сьогоднішній день дуже подобається нашим жінкам і є однією з найбільш затребуваних з усіх тих, які пропонують салони краси для корекції фігури і поліпшення стану шкіри.
За допомогою термообертиваніе вдається домогтися зменшення обсягу тіла, поліпшити циркуляцію крові . Ця процедура сприяє виведенню токсинів, але головне, вона успішно бореться з целюлітом, нормалізує тургор шкіри і покращує її зовнішній вигляд. І все це можна зробити в самих комфортних для клієнта умовах !
Процедура термообертиваніе проста в проведенні: на шкіру клієнта наноситься гель, водорості або інший відповідний склад, після чого тіло обгортають харчовою плівкою і поміщають в термоодеяло, попередньо його розігрів. Тривалість процедури - 45 хвилин. Після закінчення процедури, клієнт приймає душ, але в разі, якщо йому проводили «чисте» обгортання, тобто, тільки гелем, то шкіру досить обтерти вологою серветкою.
Обгортання проводять з ефірними маслами, гелями, водоростями і солями. Щоб досягти максимального ефекту, процедура проводиться при строго певній температурі, залежно від виду обгортання. наприклад, солевое обгортання сприяє втрати обсягу тіла за короткий час, її проводять при температурі 40 градусів, а ефірні масла, в яких містяться гелі, найбільш ефективні при температурі 36,8 градусів.
Також передбачено автономна робота окремих секцій ковдри, якщо клієнту протипоказано нагрівати ту чи іншу частину тіла, наприклад, при захворюваннях серця протипоказаний нагрів грудної клітини.
завдяки плавній регулюванню температури нагріву, яка контролюється електронним термометром, можна проводити любо вид обгортання. Габарити ковдри досить значні (220х180 см) і мають зручний запах для ніг. Працює термоодеяло від мережі змінного струму 220В 50 Гц.
Нагрівальні елементи з силіконовою ізоляцією здатні забезпечити всі вимоги з електробезпеки, які передбачені Держстандартом . Максимальний струм, який протікає в елементах ковдри, в 20 разів менше надає електромагнітне опромінення на пацієнта.
.
У складі пропонованого гелю для холодного обгортання присутній натуральні ефірні масла, 14 натуральних рослинних екстрактів, гідролізат колагену.
Гелі для гарячого обгортання включають в свій склад теж гідролізат колагену, натуральні ефірні масла і 4 натуральних рослинних екстрактів.
Термообертиваніе також поєднують з іншими косметологічними процедурами, такими як міостимуляція, що підвищує ефективність останньої.
Термо мають дві модифікації: з роздільними регуляторами по кожній секції і загальним регулятором всього ковдри одночасно.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!