Фактори, що визначають чутливість шкіри

Чималу роль в в зміни чутливості шкіри грає природний процес старіння, порушення роботи нервово-судинного апарату, зниження вегетативної і захисної функцій.

За спостереженням фахівців відзначається тенденція зростання цього типу захворювання шкіри. І так, в Європі 55% дорослого населення, в США - 60%, В Японії-65%

Типи чутливої шкіри

1-й тип шкіри. Чутливість схильна.

Причиною є внутрішній дисбаланс (порушення ендогенного характеру). До цієї групи можна віднести такі зміни як клімактеричні зміни, себорейний дерматит і т. Д.

2-й тип шкіри. Придбана чутливість.

У виникненні її виявляємо неадекватні реакції на сонце, вітер, мороз, на опалювальні прилади, на процедури гоління, застосування косметичних засобів, епіляцій. Викликає загострення стрес, шкідливі звички, і може навіть бути причиною 1-го типу шкіри.

3-й тип. Причини змішані:

Екзогенний та ендогенний тип. Наприклад, алергічний дерматит.

Слід пам'ятати, що яскравим симптомом чутливості шкіри може бути і прояв захворювань, які треба виключити з анамнезу.

Бувають і симптоми непереносимості косметики. Вони розвиваються без попереднього стану захворюваності. Це проявляється у тих, у кого шкіра пересушена, у дітей і у старшого покоління.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!