Вони підходять для кожного типу шкіри на обличчі, добре зменшують пори, а також допомагаю змити залишки очищувальних засобів . Але використовувати потрібно тоніки, до складу яких не додавався спирт, і тільки! Жорсткі тоніки, в яких міститься спирт, змивають дуже багато жиру, порушуючи тим самим баланс вашої шкіри, і можуть привести до ще більшої, виробленні шкірного сала . Варто підібрати м'який тонік з відповідною вам кислотністю. Для того щоб можна було доставити своїй шкірі чутливе насолоду, можете спробувати тоніки, які йдуть на основі трав або в складі їх є ефірні масел. Придбати їх ви можете купити в аптеці або в спеціалізованих магазинах. Наносите тоніки потрібно строго відповідно до інструкції, яка розміщена на них.

самий відмінний тонік - це рожева вода , Яка виготовлена за старовинним рецептом, додає вашій шкірі відтінок легенького рум'янцю. Насправді очищене рожеве ефірне масло коштує досить дорого, тому що на виробництво п'ятисот грамів масла йде один кг пелюсток троянди, але, а це і варто того. виходить рожева вода в процесі дистиляції при виробництві рожевого масла. Придбати таку воду можете в спеціалізованих магазинах і в аптеках. Зберігати ж її слід обов'язково в холодильнику. розпилює рожеву воду на попередньо очищену шкіру або протираєте шкіру ватним тампоном, який також змочений в рожевій воді, досить акуратними рухами по напряму шкірних ліній. Цю процедуру робити варто по кілька разів протягом дня. тонік з рожевої води підходить для будь-якого типу шкіри.

Тоніки, які містять екстракт лопуха або ж екстракт кропиви , Прекрасно освіжать шкіру будь-якого типу. Наприклад, для жирної шкіри корисним буде тонік з яблучним оцтом, лимоном, лавандою або шавлією.
А от календула в відвар або ж в заморожених кубиках льоду досить прекрасно тонізує чутливу шкіру. Для цього вам потрібно заварити невелика кількість відвару, приблизно двісті п'ятдесят грам, для того щоб тонік який ви використовуєте завжди був свіжим. Також зберігати його потрібно в холодильнику. Наносити на шкіру свого обличчя змоченим у відварі ватним тампоном.

Застосування ромашки ...
Така рослина як ромашка є прекрасним заспокійливим і антиалергічну засобом для чутливої і запаленої шкіри. Якщо ви використовуєте тонік з лісовим горіхом, то рекомендується додати в нього трохи меду або вітамін Е для того, щоб по максимуму можна було усунути висушують ефект, який дає сам горіх.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!