Ідеальна шкіра в наш час рідкість . Але досягти візуального ефекту красивої і здорової шкіри можна. Цього можна домогтися, використовуючи сучасні косметичні засоби. У нинішньому різноманітті косметичних засобів, призначення яких може бути одним і тим же - дуже легко заплутатися.

Універсальним засобом для поліпшення кольору обличчя, вирівнюванню тону шкіри є тональний крем і пудра.

Залежно від типу шкіри, підбирається вид тональної основи. Тональні креми бувають різними по консистенції і складу.

- Рідкі. Ідеально підходять для молодої, для жирної та комбінованої шкіри.

Рідкі тональні креми покривають шкіру тонким шаром, за рахунок цього можуть краще триматися і не "пливти". Шкіра стає матовою, її поверхня трохи вирівнюється.

- Кремоподібні. Креми з такою текстурою бувають практично для будь-якого типу шкіри. Більш щільна текстура тонального крему добре покриває шкіру, приховуючи перші зморшки, але може і забитися в них.

- Сухі. В основному призначаються для жирної шкіри. Вони добре усувають небажаний блиск.

Сучасні тональні креми можуть надати на шкіру благотворний вплив. Цьому сприяють різні добавки, корисні для шкіри: зволожуючі компоненти, бактерицидні засоби, вітаміни, сонцезахисні фільтри, рослинні витяжки, що захищають і розгладжують шкіру.

Які ж види цих трьох сумішей можна зустріти:

- Денний крем з тонуючим ефектом. Дає легке покриття, ідеальний, якщо шкіра хороша і необхідно, лише трохи вирівняти колір. Також має всі властивості денного крему.

- Foundation, або крем-основа. Добре маскує недоліки, застосовується як перший шар для тонування шкіри.

- Fond de Teint - тонуючий крем. Щільність покриття може варіюватися в залежності від способу нанесення і марки.

- Cover up cream . Камуфляжній засіб, консилер або крем з дуже щільним покриттям. Добре маскує недоліки шкіри.

- Hydrant - зволожуючий крем . Підходить для сухої шкіри.

- Крем-пудра - схожа , На компактну пудру, але наноситься зволоженим спонжем. Мають матуючим властивостями за рахунок високого вмісту пудри. Після застосування такої пудри не варто додатково припудрювати особа.

Пудра - важливий компонент хорошого макіяжу . Вона маскує дефекти особи, прийде шкірі приємний матовий відтінок, фіксує макіяж і приховує зморшки.

Пудра буває розсипчаста і компактна.

Розсипчаста пудра з відтінком хороша для закріплення макіяжу і додання бархатистості і глянсовості шкірі. Можна придбати прозору, і тоді вона підійде до будь-якого відтінку шкіри, але її необхідно наносити тільки для закріплення тонуючого кошти, так як вона не надає відтінку і не маскує недоліки.

Компактна пудра - ідеально підходить для поправлення макіяжу протягом дня, а також може використовуватися як самостійний засіб для пом'якшення тілесних і маскування невеликих недоліків шкіри.

Кожна жінка мріє про оксамитової шкіри без блиску і вад, про макіяж, який тримається протягом дня і приховує недоліки шкіри. Так ось, тональні засоби здатні втілити хоча б цю вашу мрію в життя.
А ось яким засобом скористатися - вибір за вами. Сподіваємося, цей огляд допоможе вам у виборі, підштовхне до експериментів в макіяжі, і ви захочете дізнатися ще більше про прекрасний світ косметичних засобів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!