Завдяки досягненням нинішньої косметології , Жіночу пристрасть до перетворення, можна легко вгамувати. Інновації в технології нарощування дають можливість жінці всього за пару годин перетворитися в довговолосу красуню з пухнастими віями і чудовими нігтями. Причому все буде виглядати так натурально, що ніхто навіть ні на секунду не зможе запідозрити цю ненатуральність. Сьогодні ми пропонуємо вам три процедури нарощування - волосся, вій та нігтів. Спробуйте котрусь із них, і розкажіть всю історію свого перетворення в нашому блозі.
Щоб результат перевершив ваші очікування, вам слід з повною серйозністю поставитися до вибору майстра. Адже йому ви довірите свою зовнішність. Поспілкуйтеся з подругами, прислухайтеся до їхніх рекомендацій. Розпитайте майстра про використовувані процедурах, адже це стосується вашої краси і здоров'я. Приємних вам вражень!

Нарощування вій

Прекрасні густі, довгі й пухнасті вії дівчат, які рекламують чергову туш, не є заслугою продукту. Це і не фотошоп. Всі моделі мають нарощені вії. Якщо ви вже пройшли цю процедуру , То про фарбування можете вже забути - відтепер туш вам не знадобиться. Ви можете бути впевнені в тому, що завжди виглядає ідеально, навіть коли ви купаєтеся в басейні, в море або плачете. Якщо майстер досвідчений, то за допомогою нарощування вій можна скорегувати форму століття і додати погляду виразність і глибину!

• Суть процедури. У салоні вам можуть запропонувати два варіанти - за японською технологією або традиційне нарощування пучками. Традиційний метод несе в собі нарощування пучками, по три-п'ять волосинок. Їх майстер акуратно приклеює до зовнішнього краю століття. Таке нарощування вимагає частої корекції. Якщо ви зважилися на японську технологію, тоді майстер бере по одній волосині і за допомогою спеціального клею прикріплює їх до основи ваших вій. Прийнято вважати, що така технологія виглядає більш акуратно. Але ніколи не забувайте про почуття міри. Для повсякденної роботи вам цілком вистачає вій середньої довжини, роблячи акцент на довгих волосках в куточках очей. При нарощуванні вій використовуються різні матеріали: як натуральні, так і штучні.
• Частота корекції. Один раз в 3 тижні, залежно від виду нарощування. Процес корекції полягає в тому, що вам замінять випали вії на нові.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!