Хімічні поверхневі пілінги впливають тільки на верхній шар епідермісу, який може незабаром самостійно отшелушиться, а люди просто вважають за краще це прискорити за допомогою застосування фруктових кислоти. Серединний пілінг забезпечує вплив на більш глибокі клітини . Зазвичай в такому випадку виконується пілінг в застосуванням трихлороцтової кислоти, яка називається також ТСА-пілінгом.
Показаннями для такого пілінгу бувають пігментні плями , Поверхневі зморшки, пориста жирна шкіра, вугрової хвороба, а також підготовка до дермабразії.

Після ТСА-пілінгу шкірні покриви стають рівніше, пори звужуються, заломи від неглибоких зморшок зникають, пігментація повністю зникає або стає набагато світліше, при цьому з'являється приємне відчуття свіжості. До такої процедури допускаються тільки здорові пацієнти. При цьому на шкірі не повинно бути запалень і ушкоджень. Результат процедури залежить від індивідуальних особливостей шкірних покривів. Кращі результати досягають светлокожие люди, а ось складніше досягти бажаного ефекту пацієнтам з пористої товстої пігментованою шкірою. ТСА-пілінг вважається лікарською процедурою, адже здійснюється досить великий вплив, а тому є чималий ризик ускладнень.

Така процедура вимагає спеціальної предпілінговой підготовки. Зазвичай протягом мінімум двох тижнів пацієнтові слід користуватися кремами з фруктовими кислотами, а також зволожуючими засобами з SPF-фільтром. Щоб підсилити ефект від ТСА-пілінгу , Слід спочатку пройти два-три сеанси гликолевого поверхневого пілінгу. При цьому сам серединний пілінг може відрізнятися в залежності від застосовуваних косметичних засобів, у складі яких є трихлороцтової кислота. Однак головна ознака - це поява на оброблюваній ділянці шкіри «Фроста». Так називається наліт білого кольору, який говорить про те, що процедура пройшла успішно. Згодом в області проведення пілінгу формується тонка щільна кірочка, яка протягом семи-десяти днів починає поступово відриватися. Коли повне відлущування закінчиться, шкірні покриви матимуть рожевий відтінок, що нагадує зовні сонячний опік. Згодом натуральний колір відновлюється. Зазвичай на це йде пара тижнів.

Вирушаючи на процедуру ТСА-пілінгу , Потрібно бути готовим до того, що для відновлення буде потрібно мінімум два тижні. В умовах середньої смуги такий пілінг найкраще робити з вересня по березень. Але навіть в цей період обов'язково потрібно користуватися сонцезахисними кремами.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних косметичних процедур!