Целлюлит: как ухаживать за кожей и правильно питаться Більшість жінок виявляють на своєму тілі ділянки з горбками і ямочками. Це ознаки целюліту. Іноді він може зустрічатися навіть у представників сильної статі. Якщо целюліт не ускладнений зайвою вагою, то ніякого ризику для здоров'я він не представляє. Французи називають його апельсиновою кіркою за схожість за зовнішнім прояву з даними цитрусовим. Найчастіше поява целюліту припадати на періоди гормонального дисбалансу - при статевому дозріванні, змінності, менопаузі і прийомі гормональних контрацептивів.

Освіта целюліту

Жирові відкладення на ділянках, які вражені целюлітом, поділяються нееластичними пластинами сполучної тканини. Ці пластини розташовуються між шкірою і залягають глибоко в тканинах.

Коли людина починає набирати вагу, жирові клітини розбухають, а довжина пластин сполучної тканини залишається незмінною. Тому жир знаходить єдиний вихід - горбок на поверхні шкіри.

Поява целюліту може сприяти порушенню функції лімфатичної системи. Погані її функціонування через зайвого жиру, малорухливого способу життя, затримки рідини призводить до того, що продукти виділення починають відкладатися в тканинах.

Безумовно, наявність целюліту - це мало привабливе видовище. Спеціальних коштів для його лікування поки що не придумали крім збалансованого харчування і виконання вправ. Якщо ви плануєте вдатися до косметичної операції і позбутися від жиру, варто проконсультуватися з цього приводу з кваліфікованим фахівцем.

профілактика целюліту

Варто тримати в нормі свою вагу. Для цього потрібно на регулярній основі виконувати фізичні вправи. Занадто довго не можна перебувати в сидячому або стоячому положенні. В день потрібно з'їдати достатню кількість фруктів і овочів. Потрібно скоротити споживання алкоголю і виключити куріння. В день потрібно випивати достатню кількість рідини.

Тимчасового поліпшення зовнішнього вигляду ділянок, які вражені целюлітом можна за допомогою деяких природних засобів на кшталт кульбаби. У цій рослині містяться речовини сприяють очищенню печінки. Додатково до всього він сприяє кращій роботі нирок. Листя цієї рослини потрібно додавати в салати і щодня випивати склянку одуванчикового чаю.

Дієти при целюліті

Очищаюча дієта дозволить вивести токсини, продукти обміну речовин і надлишок рідини з організму. Основна частина раціону повинна складатися з сирих овочів і фруктів, неочищеного рису, проростків бобів і семечек.Пейте достатню кількість рідини. Корисні також фруктові і овочеві соки. Потрібно виключити спиртні напої і кава. Краще утриматися від рафінованих і оброблених продуктів.

Масаж при целюліті

Виконання енергійного масажу сприяє посиленню кровообігу. Особливо хорошого результату можна досягти, якщо використовувати суміш ефірних масел. Стимулювання поверхні шкіри сприяє поліпшенню її зовнішнього вигляду.

1. Чотири краплі олії кедра і розмарину змішують з трьома краплями масла кипариса і п'ятьма краплями пачулі, додають звичайне рослинне масло холодного віджиму. Після перемішування всіх компонентів його наносять на уражені целюлітом ділянки двічі на день і виконують масажні рухи.

2. Уражені ділянки можна масажувати за допомогою м'якої сухої щітки з натуральної щетини. Починати варто з ступень поступово піднімаючись у напрямку до серця. Такий масаж стимулює кровообіг, усуває мертві клітини шкіри і покращує її зовнішній вигляд.

Не варто забувати про заняття спортом, так як м'язи напружуються і скорочуються, тому прояви целюліту стають не такими помітними.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!