1. Колір тонального засобу повинен обов'язково поєднуватися з кольором шкіри вашого обличчя. Такий засіб ні в якому разі не повинно змінити природний колорит, а тільки підкреслити його красу. При покупці даного засобу, ви повинні попросити продавця дати вам пробу. Спочатку протестуйте його будинку , При денному світлі. Не потрібно перевіряти колір на згині ліктя, а нанесіть його на ненафарбовані особа: одну частину на щоки, а іншу на підборіддя. Такий тест фахівці називають пробою тонального крему. Через 10 хвилин будь-який тональний засіб має потемніти . Ви повинні купувати такий крем, відтінок якого через цей час буде максимально наближеним до природного кольору вашого обличчя.
2. Перед нанесенням тонального крему , Шкіру потрібно намазати денним кремом, який через 5 хвилин повинен добре вбратися в шкіру. Залишки промокніть паперовою серветкою.
3. Тональний засіб наноситься на шкіру обличчя круговими рухами, починаючи від центру до периферії. У тому випадку, якщо ви це будете робити в зворотному напрямку, то зморшки і великі пори будуть вбирати багато макіяжу, в наслідок вони будуть чітко видні.
4. Для денного макіяжу цілком достатньо буде покривати тональним кремом тільки центральну частину обличчя, і розподілити його залишки у напрямку до периферії. Для цього ви повинні кінчиками пальців захопити трохи крему і рухами втерти його в шкіру обличчя.
5. Не потрібно накладати на шкіру великі порції крему , А тільки маленькими крапочками. Таким чином, ви зможете більш рівномірно розподілити фарбу, і ваш вигляд буде більш природним.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!