Жінка завжди повинна піклуватися про свій зовнішній вигляд, і ніколи не виходити з дому ненакрашенной . Нехай це буде скромний макіяж, але туш на вії потрібно наносити обов'язково.

Саме завдяки такому засобу як туш, ви можете висловити свої вії яскравіше, і це не зможе хтось не помітити. Якщо матінка-природа вас нагородила скромними і рідкісними віями, але не потрібно турбуватися, тому як нинішні косметичні засоби в біді вас не залишать. Вам достатньо лише пару раз провести пензликом по віях - і ефект приголомшливий! Ваші вії довгі і густі ..

Але не варто зловживати тушшю. Завжди пам'ятайте, що чим більше туші на ваших віях, тим безглуздіше вони виглядають. Довжина вій на верхньому столітті в основному становить 10 мм, а на нижньому - до 8 мм.

Сьогодні на прилавках магазинів ви можете побачити 3 різновиди туші - водостійка, на водній основі і та, яка в собі поєднує 2 такі. Їх принцип дії досить простий: кожну вію мікроелементи обволікають, в внаслідок чого на них утворюється плівка . Завдяки такій дії, ваші вії буду виглядати гущі і пухнастіше.

Головна помилка багатьох жінок - дуже багато туші. Від великого шару туші ваші вії не будуть виглядати більш привабливо. Жінкам дуже хочеться поплескувати своїми довгими віями перед вподобаним чоловіком. А зараз, уявіть собі, що вийде, якщо туші на ваших віях дуже багато. Ну, як, представили? Абсолютно вірно - вона буде обсипатися. Я не впевнена, що таким видом ви зможете привернути увагу вподобаного вам чоловіки. Хоча, не так, ви справите враження, але тільки зворотне .

Щоб ви змогли уникнути таку ситуацію, необхідно запам'ятати кілька прийомів по застосуванню туші. Основне правило - наносите 1-2 шари туші, і не більше! Не потрібно вії підкручувати після нанесення туші, тим більше розчісувати їх сухим пензликом.

Будьте красивою!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!