Убираем лишние сантиметры: горячие обертывания для похудения Мати відмінну фігуру і виглядати молодше - це два найзаповітніших бажання практично кожної представниці прекрасної статі в певному віці. Цілком зрозуміле і природне бажання вдосконалити свою зовнішність на сьогоднішній день є абсолютно природним, оскільки краса і привабливість означає впевненість в собі, яка багато в чому допомагає досягненню успіху в житті. Саме надмірна вага вважається однією з основних причин виникнення почуття невпевненості багатьох жінок, проте в даний час, завдяки досягненням естетичної медицини, існує безліч ефективних способів позбутися від цієї проблеми.

Сьогодні ми розповідаємо про високоефективної і соврешенно нетравматичними і неінвазивної процедури, спрямованої на позбавлення від зайвої ваги - гарячих обгортаннях для схуднення.

Гарячі обгортання для схуднення сприяють процесу ліполізу
Гарячі обгортання для схуднення є однією з найбільш затребуваних і дійсно результативних процедур, яка безпосередньо впливає на прискорення процесу розщеплення жирів.

Властивістю гарячих обгортань є те, що завдяки їх локальному впливу, така процедура дозволяє усувати жирові відкладення на окремих ділянках тіла. Також, що не менш важливо, стан шкіри в області нанесення спеціального складу для обгортання в значній мірі покращується.

Можна проводити подібні процедури і в домашніх умовах, проте тільки професіонал в області естетичної медицини зможе найефективніше зробити цю процедуру, після чого пацієнт відразу ж побачить яскраво виражений ефект і неодмінно залишиться задоволений результатами.

Показання та протипоказання до проведення процедури гарячих обгортань для схуднення
Процедура з проведення гарячих обгортань для схуднення може виступати як окрема маніпуляція, так і застосовуватися в комплексній програмі для схуднення, детокс-програму, антистресової програмі та інших. Високу ефективність такі обгортання характеризуються при лікуванні целюліту різних стадій, а також в якості дієвого засобу лікування застуди в стадії її початкових проявів.

Протипоказано проведення такої процедури в випадках:
• наявності захворювань судин, в тому числі при варикозному розширенні вен;
• хвороб серцево-судинної системи;
• вагітності;
• наявності онкологічних патологій;
• пошкоджень шкіри;
• загострення різних хронічних захворювань.

Детальніше про проведення процедури гарячого обгортання
Гаряче обгортання можна проводити трьома основними способами:
• застосувати готову маску, яка містить термокомпоненти: паприку, пекучий перець, корицю та інше;
• приготувати спеціальну суміш для обгортання в воді, підігрітої до 40-60 ° С;
• використовувати в процесі проведення гарячого обгортання для схуднення спеціальне термоодеяло.
Зверніть увагу, що комбінувати ці техніки не варто, оскільки це загрожує отриманням опіків шкіри. Щоб уникнути загального перегріву організму, суміш для гарячого обгортання наноситься локальним чином на вимагають обробки ділянки тіла і залишається на шкірі не більше, ніж на 20 хвилин. Далі суміш потрібно змити і нанести крем, відповідно до типу шкіри пацієнта.

Ефективність проведення даних процедур
Ефективність гарячих обгортань для схуднення заснована на тому, що під впливом тепла відбувається розширення судин шкіри, прискорюється кровопостачання, процес обміну і лімфоток. В результаті набагато швидше і ефективніше через відкриті пори виводяться з організму шлаки і токсини, шкіра ретельно очищається, збільшується швидкість процесу спалювання жирових відкладень. На тлі цих процесів активні складові суміші для обгортання швидше проникають в глибокі шари шкіри і надають більш ефективну дію.

Крім того, гаряче обгортання для схуднення дає можливість досягти максимально швидких результатів: вже після першого сеансу пацієнт втрачає небажані сантиметри в проблемній області.

Гарячі обгортання - відмінний спосіб зняття втоми і болю в м'язах і суглобах, досягти розслаблення і, як мінімум на час процедури, забути про те, що таке стрес.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!