обрізання кутікули- одне з основних правил манікюру. Але ж не всякий вид манікюру передбачає саме обрізання кутикули. Дійсно існує два види манікюру-обрізний і необрізний манікюр. Але коли постає питання про вибір манікюру, будь-який фахівець порадить необрізний манікюр.

Чим же він такий хороший? І чим гірше обрізний манікюр?
Відповідь на ці питання досить простий. Необрізний манікюр зазвичай робляться людям з сухою і товстою шкірою. Тоді природно краще обрізати кутикулу, тим самим вибравши необрізної тип манікюру. Інакше шкіра на ваших пальцях буде грубеть , Тріскатися і можливо навіть освіту задирок, що вкрай несприятливо для ваших рук.

Як правильно доглядати за кутикулою?
Перш за все-це пом'якшувальні засоби, або так звані Ремувер, які можуть прекрасно видаляти кутикулу. Але використовувати такі речовини теж потрібно з обережністю. Обов'язково завжди читайте інструкцію по застосуванню Ремувер. Інакше можуть постраждати ваші нігті, вони можуть почати розшаровуватися або перестати рости взагалі. Найкраще наносити Ремувер не на всю руку, а лише на кілька нігтів. Після нанесення Ремувер не забувайте про те, що його необхідно обов'язково змити. З допомогою палички ви зможете безболісно і легко відсунути кутикулу при процедурах з Ремувер і при фарбуванні нігтів. Апельсинове дерево практично ніколи не пошкоджує шкіру і не залишає задирок.

Якщо все ж обрізний манікюр вам подобається куди більше необрізної, намагайтеся використовувати щипці тільки з медичної сталі. Щипці повинні зручно поміщатися в руці, щоб вам було комфортно з ними працювати.
Так само вони повинні досить легко стискуватися. Чи не будете ж ви віддавати всі сили для стиснення щипців. Такий манікюр може бути надмірно болючим .

Ми представили вашій увазі різні засоби для обрізного і необрізної манікюру. Але вибір, який манікюр робити, все ж залишається за вами. Але, ні в якому разі не намагайтеся економити на Ремувер. Так як вони можуть завдати величезної шкоди вашим пальчикам. Ремувер добре усуває бруд, омертвілі клітини і відмінно пом'якшує шкіру. В кінці всіх процедур рекомендується наносити різного роду пілінги, які так само видаляють омертвілі клітини.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!