Практично кожна з жінок має небажані волоски на різних частинах тіла. У брюнеток такі волоски більш помітні, що не можна сказати про блондинок. Але, як би це не було, але за сьогоднішніми стандартами сексуальності і краси, ніяких волосків на шкірі не повинно бути - вона повинна бути ідеально гладкою. Така вимога обов'язково, особливо тоді, якщо та чи інша частина тіла виставлена на загальний огляд. Особливо актуальне таке питання в літню пору, коли ви повинні з'явитися на пляжі, і показати себе всю. Якщо ваші волоски на ногах малопомітні, то не обов'язково взимку їх видаляти, але справжня жінка собі цього ніяк не зможе дозволити. Як би це ні було, але шкіра в області бікіні в будь-який час повинна бути ідеальною. Не хочеться вже говорити про волосках в пахвових западинах! Бажання і прагнення позбавлятися від небажаних волосків - це не мода останніх десятиліть. Починаючи з часів Клеопатри, жінки використовували найрізноманітніші методики і способи, щоб їх шкіра була шовковистою і гладенькою.

Сьогодні для того щоб видалити такі небажані волоски жінки використовують найрізноманітніші засоби. Самим з поширених методів є гоління, креми - депілятори і пластирі. Більш радикальний метод - це епіляція. Кожен з таких методів має свої переваги і свої недоліки. Давайте розглянемо їх.

Видалення волосся за допомогою гоління

Гоління - це найшвидший і безболісний метод з видалення волосся під пахвами, на ногах і в області бікіні. Головний його недолік - його необхідно використовувати кожні 2-3 дні. Якщо ж ви вибрали для себе цей метод, то вибирайте бритви з безпечним лезом, яке захищене гумовою прокладкою. З його допомогою ви зможете уникнути порізи і подряпини. Перед процедурою гоління ви повинні намазати шкіру пінкою або спеціальним гелем, таким чином, ваша шкіра буде більш захищена. По закінченню такої процедури обполосніть ділянку шкіри теплою або прохолодною водою, змастіть його кремом, який знімає роздратування.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!