Консультація лікаря необхідна
Якщо у вас виникли проблеми зі шкірою обличчя - з'явилися висипання, чорні точки, що закупорюють пори, запалені прищі, то є всі ознаки, які інакше називають висипом вугрів або акне, то вам краще в цій ситуації проконсультуватися з лікарем-дерматологом. Перш за все, це слід зробити для уточнення причини виникнення проблеми . Існує кілька захворювань, що мають приблизно однакову симптоматику. Правильна постановка діагнозу визначає подальшу тактику лікування .

Догляд за шкірою обличчя при акне.
Шкіра обличчя при акне вимагає ретельного догляду. Умивайте особа двічі в день водою, промокаючи його після вмивання, а не розтираючи шкіру. Для видалення надлишків шкірного сала, характерних при акне, використовуйте спеціальні очищаючі лосьйони, що містять саліцилову кислоту. А для відлущування верхнього ороговілого шару шкіри і відкриття і очищення пір краще скористатися скрабом. Але при відсутності запалення і не частіше двох разів на десять днів.

Вплив ультрафіолету на вугровий висип.
Твердження, що за допомогою сонячних променів можна вилікувати вугровий хвороба, не більше ніж міф. Засмага може тільки трохи замаскувати акне. Навпаки, при наявності вугрового висипу треба дуже обережно приймати сонячні ванни, оскільки деякі засоби лікування цього захворювання підвищують чутливість шкіри до дії ультрафіолету.

Засоби лікування акне.
Відомо не так вже й багато препаратів місцевої дії для лікування акне, ефективність і безпеку застосування яких доведена. Це азелаиновая кислота, відома також під назвою Скінорен, бензоїлу пероксид (інакше - базірон, Клерасіл або окси) і препарати на основі ретиноєвої кислоти. Дія цих препаратів спрямована на придушення зростання бактерій і вироблення шкірного сала, ослаблення запалення, і відлущування поверхневого шару шкіри. При досить тяжкому перебігу захворювання доцільно застосування антибіотиків, але тільки під контролем лікаря.

Усунення наслідків акне.
Природно, що найкращий метод боротьби з наслідками акне - це своєчасно розпочате лікування, яке дозволить максимально скоротити прояв цих наслідків. Для поліпшення стану шкіри з постакне існує кілька методик - від хімічних пілінгів різної глибини до лазерної шліфовки шкіри або дермобразії. У будь-якому випадку вибір методики і її проведення вимагає високої професійної кваліфікації.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!